коментарі експертів

Прозорість видобутку - козир для влади

"Українська енергетика"

2013-05-06

Надіслати поштою

В світлі останніх подій щодо розробки власних запасів вуглеводнів в Україні, Ініціатива прозорості видобувних галузей (EITI) набуває ще більшої актуальності. Її принципи можуть посилити не тільки взаємодію уряду, компаній та громадського сектору (в тому числі екологічних організацій), стати стимулом іноземних інвестицій, але й заохотити уряд здійснювати прозору політику в енергетичному секторі, якої досі бракує.

 

«Туманний» видобуток

 

Видобуток вуглеводнів в Україні страждає від непрозорості та тіньових схем. Це стосується не лише фінансової складової – зазвичай, від цього потерпає навколишнє природне середовище, вплив на яке є незворотнім. Видобуток традиційних нафти й газу відбувається з багаточисельними порушеннями екологічних норм. Чого варто очікувати від нетрадиційних джерел енергії, розвідка яких незабаром розпочнеться в Україні?

 

Останнім часом, держава планує рекордними темпами нарощувати власний видобуток, для чого залучає світові компанії з багаторічним досвідом розробки нетрадиційних газових ресурсів. У січні в Давосі підписана Угода про розподіл продукції з компанією Shell щодо видобутку газу із ущільнених порід в межах Юзівської ділянки на території Харківської та Донецької областей, на черзі аналогічний договір з Chevron щодо видобутку сланцевого газу на Олеській площі (Львівська та Івано-Франківська області). Відповідні кроки дають надію й іншим компаніям, таким як Vanco та ExxonMobil, на початок розвідки та видобутку вуглеводнів на шельфі Чорного моря.

 

Здавалося б, цьому треба радіти, адже розвиток галузі означатиме нові робочі місця для «депресивних» регіонів, об’єкти інфраструктури, «живі» гроші в обласних бюджетах. Однак, громадськість занепокоєна, а іноді взагалі обурена запланованим видобутком. Виною тому є непрозорість процесів, починаючи від усунення місцевих рад від прийняття стратегічних рішень в цьому питанні, завершуючи засекреченістю положень угод, а особливо екологічних зобов’язань інвестора. Фактично, громади позбавлені можливості впливу на важливі процеси, які згодом будуть здійснюватись поблизу місць їхнього проживання.

 

Мінімізувати цей негатив, стати дієвим інструментом для більшої відкритості та відповідальності уряду, розкриття публічної інформації та новим способом для участі громадян у демократичних процесах спроможна міжнародна Ініціатива прозорості видобувних галузей (Extractive Industry Transparency Initiative, EITI). Завдяки стандартам EITI інформація про всі прибутки уряду стають доступними, а це перший важливий крок відповідальності перед громадянами. Ініціатива створює основу для більш сталого розвитку нафтогазової, вугільної та інших видобувних галузей в країні, люди починають розуміти структуру їх дохідності, що підвищує довіру з боку всіх сторін.

 

Ініціатива прозорості простою мовою

 

Запровадження ефективної та прозорої енергетичної галузі в Україні? Нереально, подумаєте Ви. Цілком досяжно, говорять принципи Ініціативи прозорості видобувних галузей.

 

EITI – це незалежний і добровільно підтримуваний на міжнародному рівні стандарт забезпечення прозорості, який впроваджується у 37 країнах світу. Ініціатива вимагає проведення аудиту платежів, які здійснюють компанії, та доходів, пов’язаних з розробкою національних природних ресурсів, які отримують уряди країн.

 

Простіше кажучи – компанії та уряди повинні розкривати інформацію щодо платежів за використання природних ресурсів, а використання цих надходжень має йти на корись громадян країни.

 

Про EITI в Україні можна було почути, починаючи з 2009 року, коли Кабмін схвалив постанову «Про приєднання України до Ініціативи щодо забезпечення прозорості у видобувних галузях» і зобов’язався її імплементувати. Пізніше ці наміри були документально підтверджені перед Міжнародним валютним фондом, Європейським Союзом та в рамках Партнерства «Відкритий уряд». Зрушення у цій справі спостерігались в серпні 2011 року, коли постановою Кабміну було задекларовано створення Робочої групи з питань реалізації EITI, до складу якої увійшли представники 13 міністерств та відомств.

 

Справжнім проривом варто вважати створення в минулому році Багатосторонньої робочої групи з реалізації Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні, до якої увійшли представники урядових установ (Міненерговугілля, НКРЕ, Мінекономрозвитку, Мінфін, ДПС, Мінекології), компаній («Нафтогаз України», «Укргазвидобування», «Укртрансгаз», «ТНК-Україна», Shell, Chevron) та громадських організації («Діксі Груп», «Номос», «Q-club», Інститут сталого розвитку, Аналітичний центр регіонального співробітництва, «Народний контроль»). На сьогоднішній день відбулось чотири засідання Багатосторонньої групи, учасники якої завершують роботу над Робочим планом впровадження EITI, серед основних заходів якого: створення Секретаріату групи, визначення сталих джерел фінансування, перегляд законодавчих рамок для визначення потенційних перешкод впровадження EITI, навчання та підготовка до звітності тощо.

 

Більше того, наприкінці 2012 року питання щодо EITI пролунало і на урядовому рівні. Прем’єр-міністр Микола Азаров, перебуваючи з робочою поїздкою в Норвегії, повідомив, що Україна має намір подати заявку на приєднання до Ініціативи. Серйозність таких намірів не варто ставити під сумнів, попри те, що цього кроку досі не зроблено.

 

Для прикладу, Норвегія, яка є країною-послідовницею EITI, не одразу повністю відповідала стандартам Ініціативи. З 2003 року державна компанія Statoil намагається оприлюднювати свої платежі, однак сама країна приєдналась до EITI лише в 2009 році. Тільки в 2011 році Норвегія змогла привести всі звіти у відповідність зі стандартами Ініціативи.

 

Загалом прозорість, яку несе ЕІТІ на довгострокову перспективу, підвищує не тільки імідж держави, а й робить її привабливою для іноземних інвесторів. Впровадження Ініціативи позитивно впливає на кредитні рейтинги держави, її позицію в міжнародних індексах.

 

Перевагою для компаній є зниження ризиків та невизначеностей, які прийдуть разом із більш прозорим регуляторним та фіскальним режимами. Уряд отримає омріяну довіру з боку інвесторів та громадян. Позитивом для громадськості є можливість використання платформи EITI як майданчика із проведення конструктивного діалогу не лише з урядом, але й представниками галузі. Разом із EITI питання видобутку вуглеводнів будуть не такими болісними для всіх сторін, а існуючі проблеми можуть знайти своє розв’язання.

 

EITI – козир міністра енергетики

 

Ініціатива прозорості може стати козирем урядового уповноваженого з EITI, яким за посадою є міністр енергетики та вугільної промисловості, у боротьбі за нові видобувні проекти на території України. Чим швидше Україна буде запроваджувати міжнародні стандарти, тим швидше іноземні інвестиції й нові технології прийдуть в нашу країну.

 

EITI слугуватиме сигналом про те, що уряд має намір вести енергетичну політику більш прозоро, допоможе відновити і покращити діалог з громадськістю, надасть йому шанс залучити необхідний капітал. В цей контекст вписується також запланована розробка ресурсів нетрадиційного газу, проблеми вугільної галузі тощо. До слова, Shell є однією із компаній, що підтримує EITI на міжнародному рівні та неодноразово наголошувала, що готова дотримуватись цих принципів і в Україні. Сподіваємося, що й інші великі інвестори українського енергоринку приєднаються до підтримки ЕІТІ.

 

Крім цього, на приєднання України до Ініціативи очікують донори, зокрема Світовий банк. Таким чином, прозорість з легкої руки зможе допомогти з низкою інших питань, наприклад, з модернізацією електричних мереж.

 

"Вісник екологічної безпеки"


Коментарі

blog comments powered by Disqus