новини про прозорість в енергетиці

Євразійська мережа PWYP просуватиме нові стандарти прозорості

"Українська енергетика"

2013-09-25

Надіслати поштою

Наприкінці вересня у Батумі (Грузія) відбулася 9-та щорічна зустріч Глобальної мережі НУО Publish What You Pay, а також дводенний тренінг щодо вимог нового стандарту ЕІТІ, який організував Revenue Watch Institute.

 

Представники громадськості з Азербайджану, Албанії, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Монголії, Таджикистану та України визначили основні пріоритетні напрями впровадження нового стандарту ЕІТІ на національному рівні.

 

Зокрема, учасники зосередили увагу на таких питаннях як ведення громадського реєстру ліцензій, прозорі продури ліцензійних конкурсів, обсяги видобутку, більш повне розкриття відомостей про діяльність державних підприємств, прозорість контрактів, бенефіціарне право, а також отримання більш повної інформації про розподіл прибутків у національному бюджеті.

 

Громадськість з ентузіазмом взяла на себе зобов’язання з реалізації нового стандарту ЕІТІ і підтримала низку рекомендацій урядам та компаніям, які впроваджують або підтримують цю Ініціативу.

 

Завантажити комюніке (рос.) [pdf, 76 kb]

 

Від України в заході взяли участь  представники Асоціації "ЕнергоТранспарентність" Михайло Гончар (Центр "НОМОС") та Оляна Валігура (Київський міжнародний енергетичний клуб "Qclub").

 

"Українська енергетика", за матеріалами PWYP


Коментарі

blog comments powered by Disqus