стан просування України до ЕІТІ

Міненерговугілля послідовно виконує зобов’язання по EITI - Бондаренко

"Українська енергетика"

2013-09-25

Надіслати поштою

 

Міністерство енергетики та вугільної промисловості послідовно виконує настанови Кабінету Міністрів щодо запровадження в Україні Ініціативи прозорості видобувних галузей (EITI).

 

Про це в ході круглого столу "Пошук нових джерел і маршрутів постачання вуглеводнів в контексті забезпечення енергетичної безпеки держави" в рамках XI Міжнародного форуму "ПЕК України: сьогодення та майбутнє" зазначив заступник міністра енергетики та вугільної промисловості Андрій Бондаренко.

 

"Український уряд зацікавлений у покращенні інвестиційного клімату, у покращенні методів управління видобувними галузями, посиленні боротьби з корупцією, у зв’язку з цим, участі громадянського суспільства в контролі за коштами видобувної галузі і надходженнями до бюджету. Саме тому, сьогодні міністерство послідовно виконує рішення уряду про приєднання України до Ініціативи прозорості видобувних галузей", – сказав він.

 

За його словами, відповідно до рішень уряду, нафтогазовидобуток є пріоритетною галуззю для реалізації EITI в Україні.

 

"Запроваджуючи Ініціативу, ми сподіваємось на підтримку наших зусиль з боку Міжнародного секретаріату EITI, Світового банку, інших учасників. Спільними зусиллями ми швидко досягнемо амбіційної цілі. Україна стане учасницею EITI", – додав Андрій Бондаренко.

 

Андрій Бондаренко, заступник міністра енергетики та вугільної промисловості (справа)

 

Нагадаємо, EITI – це незалежний і добровільно підтримуваний на міжнародному рівні стандарт забезпечення прозорості, який впроваджується у 39 країнах світу. Ініціатива вимагає проведення аудиту платежів, які здійснюють компанії, та доходів, пов’язаних з розробкою національних природних ресурсів, які отримують уряди країн.

 

Ірина Петренко, "Українська енергетика"


Коментарі

blog comments powered by Disqus