стан просування України до ЕІТІ

У Києві пройшов тренінг для членів БГЗО

"Українська енергетика"

2014-02-26

Надіслати поштою

Наприкінці лютого у Києві відбувся дводенний тренінг для зацікавлених сторін Ініціативи проорості видобувних галузей (ЕІТІ) в Україні.


Захід проводився спеціально для членів Багатосторонньої групи зацікавлених осіб (БГЗО) метою належного старту ініціативи на офіційному рівні.

 


Учасники тренінгу – представники урядових структур, компаній та громадськості – закріпили знання про обов’язкові та заохочувальні вимоги нового стандарту ЕІТІ. Вони також зосередилися на організації звітності у сфері ліцензування, отриманих доходів, діяльності державних компаній, субнаціональних трансфертів та соціального впливу.

 


В ході заходу було презентовано бета-версію нового сайту ЕІТІ в Україні (http://eiti.org.ua/), відтак учасники запропонували низку змін до його формату і наповнення.

 


На основі отриманої інформації, члени БГЗО визначили ключові виклики та завдання, а також розробили план дій на найближчий період.

 


Організаторами тренінгу виступили Київський міжнародний енергетичний клуб "Q club" спільно з Євразійським інформаційним хабом видобувних галузей (Баку) за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" та Revenue Watch Institute.

 

 

"Українська енергетика"


Коментарі

blog comments powered by Disqus