Про нас

Інформаційно-аналітичний ресурс "Українська енергетика UA-Energy.org" є унікальною платформою для інформування та обговорення основних подій української та міжнародної енергетики.

 

Сайт було засновано у 2008 році аналітичним центром "Діксі Груп". У січні 2009 року роботу "Української енергетики" було відновлено у новому форматі.

 

Сьогодні сайт є одним з провідних Інтернет-видань з енергетичної тематики, який щоденно публікує новини в енергетичній сфері (як українські, так і міжнародні), аналітичні записки, найбільш популярні статті та матеріали зарубіжних think-tanks, анонси та репортажі з ключових подій галузі, блоги, інтерв’ю та коментарі експертів. Він також має декілька спеціальних проектів, які присвячені тематиці прозорості, зокрема Ініціативі прозорості видобувних галузей (EITI) та діяльності асоціації "ЕнергоТранспарентність", а також нетрадиційного газу.

 

"Українська енергетика" постійно здійснює інформаційну підтримку круглих столів, бізнес-форумів, конференцій, семінарів, виставок, засідань, інших подій, пов’язаних з енергетичною темою. Щодня сайт розсилає ексклюзивну інформацію через власну базу контактів, яка налічує більше 1000 адресатів (українська та англійська версії) та постійно зростає.

 

Наша команда – це професійні журналісти, які вміють створити та донести до громадськості ексклюзивну інформацію; експерти з досвідом написання ґрунтовних досліджень та професійних аналітичних матеріалів; менеджери, що можуть знайти необхідні контакти та позначити перші кроки енергокомпаній при вході на український ринок.

 

Команда "Української енергетики" має налагоджені та продуктивні зв’язки з органами влади, відповідальними за прийняття рішень в енергосекторі; дипломатичними представництвами та офісами міжнародних організацій в Україні; зацікавленим вітчизняним бізнесом та іноземними інвесторами.

 

Партнерами сайту серед громадського сектору є Центр "Номос", Міжнародний енергетичний Q-клуб, Greencubator, Інститут сталого розвитку, НТЦ "Психея", Європейсько-українське енергетичне агентство, ВЕГО "Мама-86", Національний екологічний центр України, МЦПД, Oxford Institute for Energy Studies, Национальный исследовательский университет "Высшая школа экономики", Українська вітроенергетична асоціація та інші.

 

Організаціями-донорами, які допомагають сайту розвиватись, є Міжнародний фонд "Відродження", Revenue Watch Institute, EITI, Black Sea Trust та інші.

 

Ми співпрацюємо з журналістами таких друкованих та онлайн-видань як "Тиждень", "Дзеркало тижня. Україна", "ИнвестГазета", УНІАН, "Інтерфакс-Україна", "Економічна правда", Бі-Бі-Сі, "Україна Комунальна", РБК-Україна, "Укрінформ", "Українські новини", "Комерсант-Україна", "Термінал", "ЭлектроВести", "Энергобизнес" та низкою інших.

 

"Українська енергетика" відкрита для діалогу та запрошує до співпраці молодих амбітних аналітиків, потенційних авторів статей, блогерів, організаторів подій. З усіх питань просимо контактувати за адресою: uaenergy@gmail.com.

 

* * *

 

Засновники сайту: Школа політичної аналітики при Києво-Могилянській Академії, аналітичний центр "DiXi Group".

 

Головний редактор: Вікторія Тороп

 

Заступник головного редактора: Анастасія Єрмакова

Публікації

  • Тижневий аналітичний звіт: 15-21 травня 2017 року

    У цьому випуску: - Чи вирішується криза поставок дефіцитного вугілля в Україну? - Скільки вже втратив "Газпром" через порушення антимонопольного законодавства? - Які фактори сприяють зловживанням з боку гравців ринку?

¬ всі публікації