новини про прозорість в енергетиці

НАФТОГАЗОВИЙ СЕКТОР УКРАЇНИ: ПРОЗОРІСТЬ ФУНКЦІОНУВАННЯ ТА ДОХОДІВ

"Українська енергетика"

2010-08-15

М.Гончар, О.Малиновський, Н.Беліцер, О.Тодійчук, С.Долінчук, Я.Клепач, М.Голембієвська. Нафтогазовий сектор України: прозорість функціонування та доходів. – Київ: Анна-Т, 2008. – 326 с.

Видання є спробою з’ясування реального стану речей із забезпечення прозорості функціонування нафтогазового сектору України та доведення до української аудиторії переваг та міжнародного досвіду у цій сфері.

 

Прозорість – один з базових елементів створення конкурентного середовища та підвищення конкурентноздатності української економіки, а також ефективного використання її транзитного потенціалу на лінії Схід – Захід в інтересах усього суспільства. Видання орієнтоване на представників неурядових організацій, журналістів, експертного середовища, усіх, хто переймається проблематикою функціонування нафтогазового сектору.

 

Завантажити документ  [pdf, 43.1 Mb]

 

Summary of the Project "Oil & Gas Revenue Transparency" results [pdf, 135.3 Kb]

 

"Українська енергетика"


Коментарі

blog comments powered by Disqus

Публікації

  • Тижневий аналітичний звіт: 15-21 травня 2017 року

    У цьому випуску: - Чи вирішується криза поставок дефіцитного вугілля в Україну? - Скільки вже втратив "Газпром" через порушення антимонопольного законодавства? - Які фактори сприяють зловживанням з боку гравців ринку?

¬ всі публікації