Eastern partnership

ЄС завершив відбір учасників другого Громадського форуму Східного Партнерства

UA-Energy.org

2010-09-03

 

На своєму засіданні 27-28 липня Управляючий комітет Громадського форуму Східного Партнерства обрав неурядові організації, що візьмуть участь у 2-му засіданні Громадського форуму у Берліні (18-19 листопада).


Усього до Європейської комісії надійшло 562 заявки від громадських організацій з країн ЄС, країн Східного Партнерства та третіх країн. З них запрошення на Громадський форум отримали лише 230 організацій.

 

Процедура відбору відбувалася у два етапи. На першому етапі окремі списки учасників складали обрані ще 2009 року куратори країн Східного Партнерства і/або представники ЄС, а також координатори тематичних робочих груп. На другій стадії вищевказані рекомендації оцінював Управляючий комітет разом з Єврокомісією.

 

Ключовими критеріями відбору заявок була якнайширше залучення НУО з різних сфер активності, що безпосередньо стосуються тематики Східного Партнерства, а також принцип пропорційності представництва (не менше 10% від кожної країни Східного партнерства та не менше 25% від ЄС) та оновлення складу (не менше 40% нових учасників та не більше 60% учасників попереднього Громадського форуму).

 

Також повідомляється, що кінцевий список учасників буде опубліковано після отримання підтвердження участі від запрошених громадських організацій.

 

UA-Energy.org, за матеріалами Єврокомісії


Коментарі

blog comments powered by Disqus

Публікації

  • Тижневий аналітичний звіт: 13-19 березня 2017 року

    У цьому випуску: - Що змусить операторів ТЕС знайти шляхи диверсифікації поставок антрациту? - Чи мають реальний вплив зусилля ОПЕК з контролю видобутку нафти? - Що дозволить спростити роботу інвесторів на газовому ринку?

¬ всі публікації