Співпраця з "Українською енергетикою"

Шановні партнери,

 

Інформаційно-аналітичний портал "Українська енергетика UA-Energy.org" є одним з лідерів серед спеціалізованих масмедіа в українському сегменті Інтернет. Онлайн-середовище стає основним інформаційним каналом для значної частини жителів України, і все більше людей приймають рішення про купівлю товарів та послуг за його допомогою.

 

Інформуючи щодня сотні українських та зарубіжних читачів про вітчизняні та міжнародні події в галузі, "Українська енергетика" може також донести їм необхідну інформацію про Вашу компанію чи її діяльність. Більше 600 спеціалізованих адресатів містить список розсилки новин нашого порталу, ще близько 220 отримують англомовні дайджести та аналітичні звіти.

 

Сайт має унікальну аудиторію - його постійними читачами є потенційні покупці енергоефективних технологій, особи та організації, які можуть поширювати інформацію: менеджери компаній, приватні підприємці, журналісти, аналітики, політики, державні службовці.

 

На нашому майданчику можна не лише знайти споживачів Вашої продукції, але і українських чи міжнародних партнерів. Географія читачів "Української енергетики" – Україна, Росія, Польща, Казахстан, Фінляндія, Чехія, Франція, США, Великобританія, Німеччина.

 

Хочете розповісти про свою продукцію, анонсувати захід чи організувати інформаційну кампанію? Ми пропонуємо вигідні умови для співпраці.

 

За умови налагодження корпоративних відносин "Українська енергетика" пропонує співпрацю на індивідуальних умовах.

 

Контакти для листування: uaenergy@gmail.com

Публікації

  • Енергетичні реформи: огляд березня 2017 року

    Проект “Збільшення впливу громадянського суспільства у моніторингу та політичному діалозі щодо реформ в енергетиці та суміжних секторах відповідно до імплементації Угоди про Асоціацію” представляє моніторинговий звіт про просування України у виконанні Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом у сферах енергетики та довкілля за березень 2017 року.

¬ всі публікації