Eastern partnership

Від української влади вимагають швидше виконати зобов’язання в Енергетичному Співтоваристві

"Українська енергетика"

2013-03-01

Представники громадськості вимагають від уряду України пришвидшення темпів виконання зобов’язань перед Енергетичним Співтовариством та більшої прозорості.

 

Про це йдеться у позиції, оприлюдненій Робочою групою 3 "Довкілля, зміна клімату та енергетична безпека" Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства.

 

Посилаючись на дослідження громадської організації "Діксі Груп" за підсумками двох років членства України у євроструктурі, проведеного за підтримки Міжнародного фонду "Відродження", учасники Робочої групи констатують надто повільне просування України в цьому напрямку.

 

На думку авторів позиції, ключовими факторами такого відставання є:

 

- відсутність налагодженої співпраці між міністерствами та відомствами;

 

- неповна відповідність прийнятих нормативно-правових актів вимогам ЄС;

 

- неналежне інформування урядом громадськості;

 

- неузгодженість державних довгострокових програм та стратегій із законодавством ЄС.

 

Представники громадськості звернулися до Комісара ЄС з питань енергетики Гюнтера Еттінгера та Комісара ЄС з питань розширення та Європейської політики сусідства Штефана Фюле із закликом забезпечити механізм посиленого моніторингу.

 

Зокрема, вони просять розглянути можливість включення експертів з українських неурядових аналітичних центрів та громадських організацій до складу форумів при Енергетичному Співтоваристві – в якості спостерігачів.

 

Завантажити документ [pdf, 271 kb]

 

 

"Українська енергетика"


Коментарі

blog comments powered by Disqus

Публікації

  • Тижневий аналітичний звіт: 13-19 березня 2017 року

    У цьому випуску: - Що змусить операторів ТЕС знайти шляхи диверсифікації поставок антрациту? - Чи мають реальний вплив зусилля ОПЕК з контролю видобутку нафти? - Що дозволить спростити роботу інвесторів на газовому ринку?

¬ всі публікації