Доступ до інформації

Доступ до публічної інформації блокує омбудсмен?

"Українська правда"

2010-11-01

Розгляд закону про доступ до публічної інформації затягується через те, що не заслухано уповноваженого з прав людини з цього питання. Про це заявив голова ВР Володимир Литвин, пояснюючи причини відсутності законопроекту у порядку денному цього тижня.

 

Як відомо, раніше закон хотіли розглянути 2 листопада.

 

"Причина одна - не почули голосу уповноваженого з прав людини", - сказав Литвин.

 

"У мене була зустрічі з Ніною Карпачовою. Вони висловила ряд застережень з приводу цього закону, і вона попросила надати можливість висловити на комітеті свою позицію", - додав спікер.

 

Крім того, він нагадав, що профільний комітет на засідав з цього питання. "Я би просив, щоб комітет провів відповідне засідання, щоб остаточно вийти на той документ, який дістане високу підтримку Верховної Ради", - сказав Литвин.

 

"Я підтримую цей документ, хоча б з огляду на те, що треба розширити можливості для інформування суспільства. І другий мотив - ми повинні виконати рекомендації відповідних європейських інституцій. Ця теза є важливою, бо ми хочемо, щоб з України зняли моніторинг", - додав спікер.

 

"Українська правда"


Коментарі

blog comments powered by Disqus

Публікації

  • Тижневий аналітичний звіт: 13-19 березня 2017 року

    У цьому випуску: - Що змусить операторів ТЕС знайти шляхи диверсифікації поставок антрациту? - Чи мають реальний вплив зусилля ОПЕК з контролю видобутку нафти? - Що дозволить спростити роботу інвесторів на газовому ринку?

¬ всі публікації