Доступ до інформації

Янукович засекретив інформацію про святкові витрати та клубний будинок у Межигір'ї

"Українська правда"

2010-11-08

Адміністрація президента відмовилася повідомити, скільки коштувало широке святкування дня народження президента Віктора Януковича 9-11 липня 2010 року.

Про це ідеться у відповіді першого заступника глави адміністрації Олени Лукаш на адресу "Української правди".

"Згідно зі статтею 37 закону "Про інформацію" не підлягають обов'язковому наданню для ознайомлення за інформаційними запитами офіційні документи, які містять в собі конфіденційну інформацію та інформацію, що стосується особистого життя громадян", - пише Лукаш.

"Українська правда" просила повідомити "суму коштів, витрачених на підготовку та проведення святкування" та "розмір гонорарів артистів, які виступали на святі: Лари Фабіан, Філіпа Кіркорова, Софії Ротару, Анжеліки Варум, Леоніда Агутіна"?

Крім того, "Українська правда" просила повідомити, "чи здійснювалася вирубка лісу на території резиденції "Залісся" для будівництва павільйону, в якому відбувалося святкування"?

"Аналіз питань, порушених у зверненні, свідчить про те, що вони не стосуються діяльності як глави держави, так і адміністрації президента", - зазначає Лукаш в своєму листі.
    


    
    


    

Аналогічну відмову в наданні інформації "Українська правда" отримала на інший запит - щодо "клубного будинку Віктора Януковича".

Як відомо, 30 серпня 2010 року під час виступу перед представниками німецького істеблішменту Янукович сказав тоді таке: "Я побудував один будинок такий, клубний... Його будувала "Хонка" - фінська компанія... Але у нас, у всіх членів клубу з'явилося бажання, щоб він добре виглядав і ззовні, і внутрішньо..."

"Українська правда" просила повідомити "місце розташування згаданого "клубного будинку", назву клубу та профіль його діяльності, чиїм коштом було зведено цей "клубний будинок" і хто, окрім Януковича, є членами згаданого клубу".

 

"Українська правда"


Коментарі

blog comments powered by Disqus

Публікації

  • Енергетичні реформи: огляд березня 2017 року

    Проект “Збільшення впливу громадянського суспільства у моніторингу та політичному діалозі щодо реформ в енергетиці та суміжних секторах відповідно до імплементації Угоди про Асоціацію” представляє моніторинговий звіт про просування України у виконанні Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом у сферах енергетики та довкілля за березень 2017 року.

¬ всі публікації