Eastern partnership

Громадский форум Східного Партнерства стартував у Берліні

"Європейський простір"

2010-11-19

У столиці Німеччини розпочався Другий Громадський форум Східного партнерства, який триватиме 2 дні і надасть можливість зміцнити контакти між недержавними організаціями ЄС та країн Східного партнерства, проаналізувати досягнення від моменту його першого засідання у листопаді 2009 року, а також обговорити перспективи майбутньої взаємодії.

Повідомлення з Форуму:

П. Демеш: Необхідно бути чіткими та інноваційними

Ї. Шнайдер: Ми повинні вирішити питання фінансування


М. Довгєлевич: Просто говорити про проблеми недостатньо


Ш. Фюле: Громадянське суспільство - основа демократичного процесу


К. Піпер: Громадянському суспільству необхідно продовжувати конструктивний тиск


За новинами з Форуму можна також стежити на сторінках Європейського Простору у Facebook та Twitter

 

Програма Форуму

Документи та детальна інформація про Другий форум громадянського суспільства Східного Партнерства

На другий Форум громадянського суспільства Східного партнерства запрошено 230 громадських організацій з держав-членів ЄС, країн Східного партнерства, міжнародних мереж та третіх країн. Учасників було відібрано з 562 заявників. Відбір було здійснено Організаційним комітетом Форуму та схвалено Європейською Комісією.

Форум громадянського суспільства прагне репрезентувати широкий спектр організацій громадянського суспільства: профспілки, організації працедавців, професійні асоціації, неурядові організації, аналітичні центри, неприбуткові фундації, національні та міжнародні організації громадянського суспільства і їхні мережі, а також інших суб’єктів громадянського суспільства. У події візьмуть участь організації з країн-партнерів ЄС, а також з держав-членів ЄС та міжнародних організацій і мереж.

Загальна мета форуму полягає в розвитку контактів між організаціями громадянського суспільства та в сприянні їхньому діалогу з органами державної влади у Вірменії, Азербайджані, Білорусі, Грузії, Молдові та Україні.

Зустріч надасть можливість підсумувати досягнення, які вдалося здійснити від часів проведення минулого Форуму (листопада 2009 року), та обговорити його майбутні перспективи.

Нагадаємо, що перший Форум громадянського суспільства відбувся 16-17 листопада 2009 року та зібрав понад 200 організацій громадянського суспільства.

 

"Європейський простір"


Коментарі

blog comments powered by Disqus

Публікації

  • Енергетичні реформи: огляд березня 2017 року

    Проект “Збільшення впливу громадянського суспільства у моніторингу та політичному діалозі щодо реформ в енергетиці та суміжних секторах відповідно до імплементації Угоди про Асоціацію” представляє моніторинговий звіт про просування України у виконанні Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом у сферах енергетики та довкілля за березень 2017 року.

¬ всі публікації