Доступ до інформації

22 листопада пікетуватимуть Представництво ЄС, щоб вплинути на українську владу в питанні доступу до інформації

"Телекритика"

2010-11-19

22 листопада, о 14.30 Студентський комітет Всеукраїнської профспілки «Народна солідарність» пікетуватиме офіс Представництва Європейського Союзу по вул. Круглоуніверситетській, 10 у Києві з вимогою вчинення європейськими партнерами України дипломатичного й економічного тиску на чинну владу, щоби добитися від неї ухвалення демократичного закону «Про доступ до публічної інформації».

 

Пікет приурочено до 14-ого офіційного Саміту Україна-ЄС, який відбудеться того самого дня у Брюселі за участю президента Віктора Януковича та вищих посадових осіб Євросоюзу.

 

Причиною проведення пікетування є систематичне порушення на Україні прав громадян та організацій громадянського суспільства, в тому числі профспілок, яким органи державної влади та місцевого самоврядування безпідставно відмовляють у можливості отримання копій офіційних документів, котрі де-юре не є секретними.

 

Позиція пікетувальників: оскільки зараз на Україні де-факто встановився авторитарний режим, подібний до російського та білоруського, ми вимагатимемо від демократичних держав зробити питання дотримання в нашій країні найбільш важливих для простих людей прав і свобод невід'ємною частиною свого «порядку денного» у стосунках з українською владою.

 

До акції запрошують усіх зацікавлених осіб.

 

"Телекритика"


Коментарі

blog comments powered by Disqus

Публікації

  • Енергетичні реформи: огляд березня 2017 року

    Проект “Збільшення впливу громадянського суспільства у моніторингу та політичному діалозі щодо реформ в енергетиці та суміжних секторах відповідно до імплементації Угоди про Асоціацію” представляє моніторинговий звіт про просування України у виконанні Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом у сферах енергетики та довкілля за березень 2017 року.

¬ всі публікації