Eastern partnership

Другий громадський форум Східного Партнерства завершився у Берліні

"Європейський простір"

2010-11-22

18-19 листопада у столиці Німеччини проходив Другий Громадський форум Східного партнерства, який був покликаний зміцнити контакти між недержавними організаціями ЄС та країн Східного партнерства, проаналізувати досягнення від моменту його першого засідання у листопаді 2009 року, а також обговорити перспективи майбутньої взаємодії. Європейський Простір стежив за перебігом Форуму в Берліні і ще продовжує оперативно повідомляти ключові месиджі його учасників, результати заходу.


Повідомлення з Форуму:
 

19 листопадаФ. Давід: Форум виконує надихаючу функцію

Координатором по Форуму від України став Ігор Когут


Г. Вестервелле: Співпрацювати важко, але долати наслідки конфронтації ще важче


М. Лациба: не вистачає стратегічного бачення


Координатори обговорили досягнення та перспективи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства

 

На другий Форум громадянського суспільства Східного партнерства було запрошено 230 громадських організацій з держав-членів ЄС, країн Східного партнерства, міжнародних мереж та третіх країн. Учасників було відібрано з 562 заявників. Відбір було здійснено Організаційним комітетом Форуму та схвалено Європейською Комісією.

Форум громадянського суспільства репрезентує широкий спектр організацій громадянського суспільства: профспілки, організації працедавців, професійні асоціації, неурядові організації, аналітичні центри, неприбуткові фундації, національні та міжнародні організації громадянського суспільства і їхні мережі, а також інших суб’єктів громадянського суспільства. У події візьмуть участь організації з країн-партнерів ЄС, а також з держав-членів ЄС та міжнародних організацій і мереж.

Загальна мета форуму полягає в розвитку контактів між організаціями громадянського суспільства та в сприянні їхньому діалогу з органами державної влади у Вірменії, Азербайджані, Білорусі, Грузії, Молдові та Україні.

Програма Форуму

Документи та детальна інформація про Другий форум громадянського суспільства Східного Партнерства

Нагадаємо, що перший Форум громадянського суспільства відбувся 16-17 листопада 2009 року та зібрав понад 200 організацій громадянського суспільства.

З новинами з Форуму можна також знайомитись на сторінках Європейського Простору у Facebook та Twitter


Можливість Європейському Простору оперативно інформувати громадськість про перебіг Громадського Форуму Східного Партнерства стала можливою за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду "Відродження".

 

"Європейський простір"


Коментарі

blog comments powered by Disqus

Публікації

  • Енергетичні реформи: огляд березня 2017 року

    Проект “Збільшення впливу громадянського суспільства у моніторингу та політичному діалозі щодо реформ в енергетиці та суміжних секторах відповідно до імплементації Угоди про Асоціацію” представляє моніторинговий звіт про просування України у виконанні Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом у сферах енергетики та довкілля за березень 2017 року.

¬ всі публікації