Доступ до інформації

Ще один законопроект про доступ до інформації схвалено у першому читанні

"Українська правда"

2010-11-30

Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроект про забезпечення доступу до публічної інформації.

За ухвалення законопроекту "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення доступу до публічної інформації)" за основу проголосувало 344 депутати.

Вони також вирішили розглянути цей законопроект у другому читанні на наступному сесійному тижні за скороченою процедурою.

Крім того, депутати проголосували в цілому за внесення змін до статті 14 Закону України "Про інформацію" (щодо захисту інформації).

Водночас Верховна Рада не проголосувала і повернула на доопрацювання законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо прав журналістів на збір інформації та збереження в таємниці її джерела).


Як відомо, раніше представники більшості і опозиції узгодили остаточну редакцію проекту закону про доступ до публічної інформації.

 

"Українська правда"


Коментарі

blog comments powered by Disqus

Публікації

  • Енергетичні реформи: огляд березня 2017 року

    Проект “Збільшення впливу громадянського суспільства у моніторингу та політичному діалозі щодо реформ в енергетиці та суміжних секторах відповідно до імплементації Угоди про Асоціацію” представляє моніторинговий звіт про просування України у виконанні Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом у сферах енергетики та довкілля за березень 2017 року.

¬ всі публікації