Доступ до інформації

Депутат каже, що Верховна Рада ухвалить два законопроекти про публічну інформацію

"ІМК"

2010-11-30

Днями Верховна Рада ухвалить у другому читанні законопроект про доступ до публічної інформації народного депутат від фракції "БЮТ-Батьківщина" Андрія Шевченка та законопроект під редакцією народних депутатів від фракції Партії регіонів Олени Бондаренко та Володимира Бондіка. Про це ІМК повідомив народний депутат України від фракції Партії регіонів Володимир Ландік.

"Сьогодні Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроект про доступ до публічної інформації не А.Шевченка, а мій з О.Бондаренко. Обидва ці законопроекти перероблені, ми їх винесемо обидва і вони будуть прийнятті у другому читанні. Хоча й Адам Іванович (А.Мартинюк віце-спікер ВР – Ред.) казав, що вони суперечать один одному, то це неправда. Він ще не бачив останньої редакції, ці два законопроекти перероблені", - зауважив політик.

"Так що буде два закони: наш буде регулювати законодавство в інших законах, а законопроект А.Шевченка буде регулювати доступ до публічної інформації. Так що все буде днями прийнято", - додав В.Ландік.

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила за основу внесення змін до деяких аконодавчих актів щодо забезпеченя доступу до публічної інформації.

 

"ІМК"


Коментарі

blog comments powered by Disqus

Публікації

  • Енергетичні реформи: огляд березня 2017 року

    Проект “Збільшення впливу громадянського суспільства у моніторингу та політичному діалозі щодо реформ в енергетиці та суміжних секторах відповідно до імплементації Угоди про Асоціацію” представляє моніторинговий звіт про просування України у виконанні Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом у сферах енергетики та довкілля за березень 2017 року.

¬ всі публікації