Доступ до інформації

Світові правозахисники закликають Україну до відкритості інформації

"ЛІГАБізнесІнформ"

2010-11-30

"Transparency International" закликала українську владу підтримати законопроект про доступ до публічної інформації. Про це йдеться в повідомленні організації, яким володіє "ЛІГАБізнесІнформ".

Так, представник організації з Чехії Радим Буреш зазначив, що публічний доступ до інформації дозволив Чехії побороти корупцію. "Влада повинна бути доступною, зрозумілою і відкритою", - зауважив Буреш.

Керівник контактної групи "Transparency International" в Україні Олексій Туча зазначив, що аналогічний законопроект про доступ до публічної інформації, №2763, який був підтриманий у Верховній Раді України, розроблявся коаліцією громадських і медіа експертів.

Експерти закликали до якнайшвидшого прийняття законопроекту.

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада підтримала в першому читанні за основу законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (про забезпечення доступу до публічної інформації)" №7321 регіонала Олени Бондаренко.

 

Раніше парламент підтримав у першому читанні законопроект народного депутата з фракції "БЮТ-Батьківщина" Андрія Шевченка про доступ до публічної інформації

 

У коментарі для "ЛІГАБізнесІнформ" А.Шевченко зазначив, що влада і опозиція - союзники в питанні доступу до публічної інформації. А його колега по робочій групі, народний депутат з фракції Партії регіонів Володимир Ландик додав, що будучи при владі чиновник не повинен обурюватися, що став об'єктом суспільної уваги.

 

"ЛІГАБізнесІнформ"


Коментарі

blog comments powered by Disqus

Публікації

  • Енергетичні реформи: огляд березня 2017 року

    Проект “Збільшення впливу громадянського суспільства у моніторингу та політичному діалозі щодо реформ в енергетиці та суміжних секторах відповідно до імплементації Угоди про Асоціацію” представляє моніторинговий звіт про просування України у виконанні Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом у сферах енергетики та довкілля за березень 2017 року.

¬ всі публікації