Новини

Енергозалежність ЄС зростатиме - попередив Баррозо

«Українська енергетика»

2014-07-03

Президент Європейської Комісії Жозе Мануель Баррозо попередив, що енергетична залежність ЄС, за оцінками, збільшиться до 27% до 2030 року, а імпорт – до 53% від енергії, яку споживає спільнота 28 країн.


Виступаючи в Європейському парламенті у Страсбурзі, він зазначив, що рішенням є диверсифікувати «наші постачання енергії, які включають відновлювані, покращення ефективності енергетичного споживання та поліпшення енергетичної інфраструктури, створення справжнього єдиного енергетичного ринку до кінця цього року». «Наші міжнародні партнери досягають прогресу в цій сфері. Ми маємо також. Неможливо буде мати сталу економіку з більшою кількістю робочих місць, якщо не матимемо сталого довкілля, залишимося вразливими до зовнішніх шоків, таких як поточна криза в Україні, та якщо ми продовжимо страждати через енергетичну небезпеку», сказав голова виконавчого органу ЄС. Він зазначив, що порядок денний наступного саміту лідерів ЄС в жовтні буде присвячений Стратегії енергетичної безпеки ЄС.


Що стосується України, Брюссель прийматиме 8 липня зустріч високого рівня, що скоординувати міжнародну допомогу країні.

 

«Українська енергетика», за матеріалами KUNA


Коментарі

blog comments powered by Disqus

Публікації

  • Тижневий аналітичний звіт: 16 - 22 травня 2016 року

    У цьому випуску: - Як діяльність "Газпрому" впливає на його фінансове становище; - Як пристосовуються до нових умов країни-виробники нафти; - Чому Україна зберігає низькі темпи імпорту газу; - Чому Міненрговугілля намагається збільшити генерацію ТЕС та АЕС; - Як використовують тему тарифів опозиційні політики в Україні; - Які першочергові напрямки реформ сформував уряд; - В чому проявляється зацікавленість української влади до видобутку; - Як розвивається скандал в "Укрнафті".

¬ всі публікації