Новини

США планують санкції проти російської енергетики

«Українська енергетика»

2014-09-04

Сполучені Штати розглядають обмеження високотехнологічного експорту для російської арктичної нафтогазової промисловості в рамках планів посилити санкції проти Москви через кризу в Україні, повідомив посол США.


Напередодні саміту НАТО США, як очікується, приєднаються до ЄС в запровадженні нових санкцій щодо Росії.


«Ми розглядаємо подальше посилення обмежень щодо енергетичного експорту та ліцензування високотехнологічного експорту не тільки для енергетичного сектору, але й зокрема на арктичні нафту і газ», заявив посол США в Європейському Союзі Ентоні Гарднер.


Росія, основний постачальник енергії до ЄС, має одні з найбільших у світі нерозвіданих нафтогазових запасів біля своїх узбереж, але її енергетичні амбіції можуть опинитися під загрозою через санкції.


Відповідаючи на питання про те, які санкії розглядаються, Гарднер зазначив «зараз все на столі».

 

«Українська енергетика», за матеріалами Reuters 


Коментарі

blog comments powered by Disqus

Публікації

  • Тижневий аналітичний звіт: 11 - 17 липня 2016 року

    У цьому випуску: - До яких кроків вдається Росія в енергетиці, щоб збільшити доходи бюджету; - Яку динаміку демонструє український ринок нафтопродуктів; - Як відбувається дискусія щодо тарифів на газ; - Як готуються до перегляду формули ціни на вугілля; - Які кроки в галузі енергоефективності зробив уряд; - Чому поставлені на паузу критично важливі реформи в енергетиці України; - Як просуваються антикорупційні справи в енергетиці.

¬ всі публікації