Новини компаній

"Укренерго" провела розкриття тендерних пропозицій за пакетом "Високовольтне обладнання для ПС 750 кВ "Вінницька"

"Українська енергетика"

2015-04-10

7 квітня 2015 р. у приміщенні ДП «НЕК «Укренерго» відбулось розкриття тендерних пропозицій учасників міжнародних конкурсних торгів за пакетом «Високовольтне обладнання для ПС 750 кВ «Вінницька», повідомляють в держкомапнії.

 

Реалізація обладнання здійснюватиметься в рамках спільного з МБРР «Проекту з передачі електроенергії». Фінансування  пакету передбачено за рахунок вже заощаджених кредитних коштів в результаті проведення міжнародних конкурсних торгів в рамках проекту. 

 

Пакет «Високовольтне обладнання для ПС 750 кВ «Вінницька» складається з двох лотів:

 

-         Основне високовольтне обладнання

 

-         Шунтуючі реактори

 

Загалом за кожним лотом було отримано по дві пропозиції.

 

Наразі триває оцінка тендерних пропозицій у відповідності до принципів та правил МБРР.

 

Більш детальну інформацію буде надано після оцінки пропозицій та присудження Контракту, проте вже зараз можна сказати, що економія фінансових ресурсів складає біля 20% від орієнтовної вартості закупівлі.

 

"Українська енергетика"


Коментарі

blog comments powered by Disqus

Публікації

  • Тижневий аналітичний звіт: 6 - 12 лютого 2017 року

    У цьому випуску: - Які газотранспортні проекти отримують підтримку ЄС; - Які наслідки для нафторинку України може мати суперечка Росії та Білорусі; - Яка динаміка поширення електромобілів в Україні; - Навколо яких питань відбувається дискусія щодо припинення товарообігу з окупованими територіями; - Які завдання реалізовує уряд щодо потенційного меморандуму з МВФ.

¬ всі публікації