Новини компаній

Харківська ТЕЦ заплатить більше 35 млн грн. за заміну обладнання

"Наші гроші"

2015-05-14

ПАТ «Харківська ТЕЦ-5» 7 травня уклало угоду з ТОВ «Квант-Сервіс» на модернізацію і реконструкцію основного та допоміжного технологічного обладнання вартістю 35,18 мл грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

 

Передбачено заміну МЕН-II другого ступеня теплофікаційної установки блоку №1 на насос з торцевими ущільненнями. Роботи мають виконати до кінця вересня цього року, включаючи всі пусконалагоджувальні випробування.

 

Основним власником «Квант-Сервіс» наразі є Едуард Гнітько, йому належить 55% статутного капіталу, решта 45% в якості нерозподіленої частки записані на сам «Квант-Сервіс» – вона утворилася влітку 2011 р., коли зі складу власників вийшов Юрій Капустян та його фермерське господарство «Схід». За остання сім років фірма виграла тендерів на 159,48 млн грн.

 

Єдиним конкурентом «Кванту» на торгах було харківське ТОВ «НМУ «Електропівденмонтаж». Власниками компанії є низка фізосіб, основні частки контролюють Василь Бойчук і Любов Котик. Фірми приписана за однією адресою з однойменним ТОВ «Харківське монтажно-виробниче підприємство «Електропівденмонтаж». Її засновниками є кіпрський офшор «С.Л. Селушенз Леб Лімітед» і дніпропетровське ТОВ «Конкорд-Інжинірінг». Власниками останньої є та ж кіпрська компанія і донецьке ТОВ «Емпоріум». Фірму «Емпоріум» засновувало у 2007 ТОВ «СКМ Істейт» з групи Ахметова, наразі компанія заведена на кіпрський «Кроссголд Лімітед».

 

Нагадаємо, у 2012 році «Харківську ТЕЦ-5» придбало ТОВ «Укрістгаз», що зареєстроване на австрійську компанію «Ітонс холдинг гмбх». Компанію «Укрістгаз» пов’язували з оточенням Юрія Бойка та Дмитра Фірташа.

 

"Наші гроші"


Коментарі

blog comments powered by Disqus

Публікації

  • Енергетичні реформи: огляд березня 2017 року

    Проект “Збільшення впливу громадянського суспільства у моніторингу та політичному діалозі щодо реформ в енергетиці та суміжних секторах відповідно до імплементації Угоди про Асоціацію” представляє моніторинговий звіт про просування України у виконанні Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом у сферах енергетики та довкілля за березень 2017 року.

¬ всі публікації