Новини компаній

"Енергоатом" хоче продовжити термін експлуатації блоку ЗАЕС-1

"УНІАН"

2015-05-21

Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» подала до Державної інспекції ядерного регулювання заява і комплект документів на продовження терміну експлуатації блоку №1 Запорізької АЕС. Про це йдеться у повідомленні компанії.

 

Згідно з повідомленням, проектний термін експлуатації блоку спливає 23 грудня поточного року.

 

У повідомленні наголошується, що заява подана на виконання вимог Закону України «Про дозвільну діяльність у сфері використання ядерної енергії», а також відповідно до «Загальних вимог до продовження експлуатації енергоблоків АЕС у понадпроектний термін за результатами виконання періодичної переоцінки безпеки» та узгодженого Держатомрегулювання «Планом ліцензування енергоблоку №1 ВП «Запорізька АЕС» для продовження експлуатації у понадпроектний термін».

 

Прес-служба повідомляє, що в пакеті документів наданий, серед іншого, «Звіт з періодичної переоцінки безпеки енергоблоків №1, 2 ЗАЕС. Комплексний аналіз безпеки енергоблоку №1» і ще 21 документ, які обґрунтовують можливість продовження експлуатації.

 

Як повідомляв УНІАН, держкомпанія «Енергоатом», що є оператором усіх діючих атомних станцій України, вважає своїм головним завданням продовження терміну служби існуючих атомних блоків, а не будівництво нових.

 

У планах компанії - за 6 років продовжити термін експлуатації 9 з 15 енергоблоків, оскільки до 2020 року у них закінчується проектний термін служби.

"УНІАН"


Коментарі

blog comments powered by Disqus

Публікації

  • Енергетичні реформи: огляд березня 2017 року

    Проект “Збільшення впливу громадянського суспільства у моніторингу та політичному діалозі щодо реформ в енергетиці та суміжних секторах відповідно до імплементації Угоди про Асоціацію” представляє моніторинговий звіт про просування України у виконанні Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом у сферах енергетики та довкілля за березень 2017 року.

¬ всі публікації