Новини компаній

Компанія АББ впроваджує регулятор напруги ліній електропередачі для полегшення інтеграції енергії з ВДЕ

"Українська енергетика"

2015-06-18

Компанія АББ, лідер з технологій для енергетики та автоматизації, запустила виробництво лінійки регуляторів напруги ліній електропередачі для енергорозподільчих мереж, які значно підвищать надійність енергетичних систем, що отримують все більше електроенергії з відновлюваних джерел.

 

Обсяги електроенергії з відновлюваних джерел, особливо енергії сонця і вітру, збільшуються, що призводить до більш динамічних танерівномірних надходжень електрики у мережу. Це може призвести до нестабільності та частого коливання рівнів напруги в енергорозподільчій мережі, що може становити певний ризик для електричного обладнання у разі перевищення максимально дозволеного рівня, встановленого регуляторами. Цей регулятор напруги ліній електропередачі розроблений, щоб допомагати керувати цими коливаннями та корегувати напругу відповідно.

 

Компанія АББ пропонує регулятори напруги ліній електропередачі для енергетичних систем середньоїта низької напруги. Регулятор для середньої напруги розрахований на потужність до 8 мегавольт-ампер (MVA), а регулятор для низької напруги – на потужність до 250 кіловольт-ампер (kVA), і обидва дозволяють корегування напруги на +/-10%. Обидва регулятори розроблені так, що дозволяють швидке встановлення та мають низькі втрати електроенергії.

 

«Цей новітній регулятор напруги ліній електропередачі може автоматично корегувати напругу, відповідно до фактичного навантаження, або поєднання генераціїв енергорозподільчій системі, що відповідає на ключовий виклик стабільності, який кидає все більший обсяг енергії з відновлюваних джерел, що надходить до електромережі, – зазначив БернардЮкер, керівник напряму «Обладнання для енергетики» компанії АББ. – Це може зробити важливий внесок у розвиток більш ефективних та екологічних енергетичних систем. Цей розвиток відповідає нашій стратегії «Наступний рівень», та спрямований на динаміку вдосконалення енергосистеми».

 

Компанія АББ розробила регулятори напруги ліній електропередачі у зв’язку з державною програмою «Мережі майбутнього/Розумна країна» в Німеччині. АББ співпрацювала з німецькою компанією RWEAG, щоб протестувати продукт на енергорозподільчих мережах Німеччини, а також окремо у Швейцарії, де з 2014 року вона успішно вирівнює типові коливання напруги, що виникають на сонячній електростанції у сільській місцевості.

 

"Українська енергетика"


Коментарі

blog comments powered by Disqus

Публікації

  • Енергетичні реформи: огляд березня 2017 року

    Проект “Збільшення впливу громадянського суспільства у моніторингу та політичному діалозі щодо реформ в енергетиці та суміжних секторах відповідно до імплементації Угоди про Асоціацію” представляє моніторинговий звіт про просування України у виконанні Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом у сферах енергетики та довкілля за березень 2017 року.

¬ всі публікації