Новини компаній

В "Ощадбанку" кажуть, що щотижня видають більше 1000 енергоефективних кредитів

"Українська енергетика"

2015-07-08

Темпи видачі енергоефективних кредитів за програмою «Ощадний дім» досягли показника понад 1000 на тиждень. Найбільш активно такі кредити беруть мешканці Києва та області, Львівської, Сумської та Черкаської областей. Про це повідомив заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.


«Ми бачимо, як уся країна поступово перетворюється на Ощадний дім. Люди зрозуміли, що утеплення будинку зараз – це значна економія в майбутньому. Якщо в червні ми видавали щодня близько 150 «теплих» кредитів, то в липні ми маємо зростання до 200 таких кредитів на день», – відзначає Антон Тютюн.


У рамках загальнонаціональної програми «Ощадний дім» Ощадбанк надає кредити для фізичних осіб на впровадження енергоефективних заходів як в окремій квартирі, так і в приватному будинку. При цьому люди отримують суттєву державну підтримку, яка становить відповідно 20 та 30 відсотків суми кредиту, залученого на придбання негазових котлів та енергоефективного обладнання та/або матеріалів.


З моменту старту урядової програми енергозбереження в жовтні 2014 року Ощадбанк видав 7516 кредитів на загальну суму понад 131 млн. грн. З них 4397 кредитів на придбання котлів, альтернативних газовим, та 3119 кредитів на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів.
 

"Українська енергетика"


Коментарі

blog comments powered by Disqus

Публікації

  • Тижневий аналітичний звіт: 13-19 березня 2017 року

    У цьому випуску: - Що змусить операторів ТЕС знайти шляхи диверсифікації поставок антрациту? - Чи мають реальний вплив зусилля ОПЕК з контролю видобутку нафти? - Що дозволить спростити роботу інвесторів на газовому ринку?

¬ всі публікації