Блоги

Київщина - Енергетично Незалежний Регіон

Олексій Бутенко

2015-02-03

Я оголошую про розробку стратегічного енергетичного плану під назвою "КИЇВЩИНА - ЕНЕРГЕТИЧНО-НЕЗАЛЕЖНИЙ РЕГІОН". 

 

Метою цього проекту є розробка плану дій та створення певних умов для залучення інвесторів у проекти переведення Київської області на альтернативні джерела енергії та на ті джерела енергії, які може надати сама Київщина. Наприклад, лісгоспи, відходи сільського господарства та промисловості, річки та вітер. Тобто, метою проекту буде переведення всіх котелен у регіоні на біопаливо та переведення всіх будівель на електроенергію вироблену з альтернативних джерел. Подібні заходи допоможуть поступово скоротити споживання природного газу у регіоні, ау майбутньому – повністю відмовитися від нього.

 

Передумовою розробки цього плану був пілотний проект найпотужнішої в Східній Європі електростанції на біомасі в Іванківському районі Київської області – ЕкоТЕС “Іванків” – за рахунок якої фактично всі мешканці району можуть користуватися виключно альтернативною електроенергією, яку виробляє ЕкоТЕС. Було проведено ряд дослідів з метою встановлення кількості енергії, яку споживають мешканці Іванківського району. В результаті, ми з точністю можемо заявити, що на сьогоднішній день ми заготовляємо біомаси достатньо для того, щоб не тільки отопити, а й освітити всі об’єкти соціального призначення, такі як лікарні, школи, садочки, та всі помешкання Іванківського району.

 

Отже ми починаємо розробку плану дій. Україна має величезний енергетичний потенціал, адже вона – агропромислова країна, яка багата на різноманітну сировину. Всі регіони мають потенціал до зменшення споживання або повного заміщення природного газу. І ми починаємо з Київщини.


Коментарі

blog comments powered by Disqus

Публікації

  • Енергетичні реформи: огляд лютого 2017 року

    Проект “Збільшення впливу громадянського суспільства у моніторингу та політичному діалозі щодо реформ в енергетиці та суміжних секторах відповідно до імплементації Угоди про Асоціацію” представляє моніторинговий звіт про просування України у виконанні Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом у сферах енергетики та довкілля за лютий 2017 року.

¬ всі публікації