Блоги

Війна Уряду з "зеленими" тарифами

Олексій Бутенко

2015-04-01

Спостерігаючи за війною уряду з "зеленими" тарифами, я чітко бачу бвжвння "віджати" тарифи компаній, які належать Клюєву (сонячні станції). Навіть переконаний в тому, що коли це станеться, і уряд переможе, провівши справедливі тарифи в новому законі через ВР, то альтернативна енергетика стане знову пріорітетом.  

 

Україна не зможе зупинити процеси, які в світі є найпрогресивнішими. Також цього не дадуть зробити інвестори і фінансові донори (МВФ, ЄБРР, Світовий Банк та інші). Якщо будуть тиснути на прогрес, то грошей давати будуть менше, а то і взагалі не дадуть.

 

Тобто: Яценюк отримав декілька серьозних попереджень, взяв місяць і почав діяти.

 

Гравці галузі альтернативної енергетики можутьнавіть репнути, але криком і звинуваченнями нічого не вирішити. Механізм запущено, треба почекати.  За цей період рекомендую засудити НКРЄ за втрати, які всі понесли з серпня минулого року. Це була управлінська помилка, за яку держава відповість грошима. Також працювати з ВР на консультативних засадах готуючи солідарний з урядом закон (за основу взяти 2010, тим більше, що цей процес уже йде).

 

Прем'єр має скористатися ситуацією і змінити керівництвоМіністерства палива та єнергетики. Є проблема з Коломойським, з "зеленими" інвестами - хіба це говорить, що міністр і його команда здатні працювати?  Ганьба  в тому, що робочі питання, які мають вирішуватися на тактичному рівні, піднімаються на рівень Президента і Прем'єра. Тут як раз потрібні“топи”з Європи. Цю галузь мають реформувати досвідчені менеджери, які очолювали енергетичні компанії світового рівня.


Коментарі

blog comments powered by Disqus

Публікації

  • Тижневий аналітичний звіт: 15-21 травня 2017 року

    У цьому випуску: - Чи вирішується криза поставок дефіцитного вугілля в Україну? - Скільки вже втратив "Газпром" через порушення антимонопольного законодавства? - Які фактори сприяють зловживанням з боку гравців ринку?

¬ всі публікації