Новини компаній

РАЕС-3 підключено до енергомережі

"Українська енергетика"

2015-07-20

20 липня о 03:49 енергоблок №3 (ВВЕР-1000) Рівненської АЕС підключено до мережі після проведення середнього планово-попереджувального ремонту, який тривав з 22 травня. Тривалість ремонту фактично склала 58 діб при плані – 66 діб. Організація цілодобової роботи ремонтного персоналу, оптимізація ремонтних робіт дозволили скоротити терміни проведення ремонту, не втрачаючи їх якості.


21 липня 2015 року у відповідності до узгодженої заявки та графіку ремонтів енергоблоків АЕС України планується виведення у планово-попереджувальний ремонт енергоблока №4 (ВВЕР-1000) РАЕС. Ремонт вважається середнім та розрахований на 61 добу. Під час ремонту планується виконати як регламентні, так надрегламентні роботи спрямовані на підвищення безпеки.


Станом на 8 годину 20 липня у роботі перебувають усі чотири енергоблоки Рівненської АЕС із сумарним навантаженням 1440 МВт. Реакторна установка енергоблоку №4 (ВВЕР-1000) працює з використанням потужнісного ефекту реактивності з подальшим виведенням блоку в ремонт. Зауважень до роботи основного устаткування діючих енергоблоків та персоналу немає.


За минулу добу енергоблоками РАЕС вироблено 36,5 млн кВт-г електроенергії, з початку місяця – 701,7 млн кВт-г електроенергії та з початку року – 10 млрд 159,2 млн кВт-г електроенергії.


Порушень меж і умов безпечної експлуатації не було.


Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на РАЕС і прилеглій території не змінювався й перебуває у межах діючих норм.

 

"Українська енергетика"
 


Коментарі

blog comments powered by Disqus

Публікації

  • Енергетичні реформи: огляд березня 2017 року

    Проект “Збільшення впливу громадянського суспільства у моніторингу та політичному діалозі щодо реформ в енергетиці та суміжних секторах відповідно до імплементації Угоди про Асоціацію” представляє моніторинговий звіт про просування України у виконанні Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом у сферах енергетики та довкілля за березень 2017 року.

¬ всі публікації