Новини компаній

Регулятор напруги THYROBOX VR дає можливість використовувати ВДЕ у приватному секторі без модернізації існуючих кабельних ліній електричної мережі

"Українська енергетика"

2015-10-23

Останнімчасом в світі спостерігається бум будівництва об’єктів альтернативної енергетики, а наразі і в Україні чимало приватних господарств облаштовують будинки сонячними панелями, когенераційними установками та вітряками. Дана тенденція має значний вплив на функціонування електричної мережі та підвищує вимоги до місцевих розподільчих систем та мережевої інфраструктури.

 

Існуючі електричні розподільчі системи були розраховані на одно направлений потік електроенергії від мережі високої напруги до мережі низької напруги і до кінцевого споживача. Наразі споживач може стати джерелом електричної енергії. У такому випадку потік генерації є зворотнім, у результаті чого може виникнути перевищення верхньої межі відхилення напругимережі +10%, особливо це стосується відгалужених ліній електропередачі. Без змін існуючої інфраструктури мережі це призводитиме до автоматичного вимкнення сонячних інверторів, що робить використання альтернативних джерел енергії у приватному секторі економічно недоцільним.

 

Одним з варіантів рішеннявищезгаданої проблеми є заміна електричних кабельних ліній, що є досить витратним з огляду коштів та часу. Thyrobox VR від компанії AEG Power Solutions пропонує нову концепцію у вирішенні даного питання.

 

 

Thyrobox VR виконує функцію регулятора напруги мережі низької напруги. При зміні напрямку генерації, напруга підключеного до Thyrobox VR сегменту мережі буде відповідно скорегованау межах до -8%. Регулювання є безперервним, поступовим та без перемикань з ефективністю понад 99,5%. Таким чином весь діапазон напруги, що генерується ВДЕ, може бути сприйнятий мережею і у більшості випадків необхідність заміни кабельних ліній не виникає.

 

Базова технологія, що використовується у Thyrobox VR, була винайдена ще у 1920-х роках та була допрацьована і покращена у 1970-х з появою тиристорів (SCR) для ступінчастого регулювання коливань. AEG PS взялася до подальшої розробки технології, використовуючи систему безперервного регулювання, та вивела її на новітній рівень технічного забезпечення завдяки використанню найкращих тиристорів та контролерів. Контролер Thyro-P вирізняється надвисокою якістю та ефективністю, має можливість підключення до різноманітного комунікаційного обладнанняі протягом багатьох років використовується у найвимогливіших сферах.

 

Конструкція Thyrobox VR по розмірам не перевищує звичайний розподільчий щит. Монтаж є також типовим для розподільчих щитів – на бетонній основі, через яку заведено кабелі. Таким чином можливейого встановлення вздовж тротуарів, велодоріжок та автомагістралей.

 

"Українська енергетика"
 


Коментарі

blog comments powered by Disqus

Публікації

  • Тижневий аналітичний звіт: 13-19 березня 2017 року

    У цьому випуску: - Що змусить операторів ТЕС знайти шляхи диверсифікації поставок антрациту? - Чи мають реальний вплив зусилля ОПЕК з контролю видобутку нафти? - Що дозволить спростити роботу інвесторів на газовому ринку?

¬ всі публікації