Новини

"Газпром" чекатиме покращення стосунків з Анкарою для реалізації "Турецького потоку"

"УНІАН"

2016-03-18

Держкомпанія «Газпром», як і раніше, розраховує на відновлення переговорів щодо проекту газопроводу «Турецький потік» і сподівається повернутися в конструктивне русло після нормалізації відносин між Росією і Туреччиною.

 

Про це розповів член правління російської держкомпанії Олег Аксютін, передає РИА «Новости».

 

«Терміни реалізації проекту «Турецький потік» будуть уточнені після нормалізації російсько-турецьких відносин до підписання межурядових угод між нашими країнами», — заявив Аксютін під час загальних зборів Сибірського відділення РАН.

 

За його словами, реалізація цього проекту дозволить зміцнити європейські позиції «Газпрому», а також знизити транзитні ризики поставок газу в ЄС.

 

Нагадаємо, що РФ і Туреччина в грудні 2014 року домовилися про реалізацію проекту нового газопроводу замість "Південного потоку", однак міжурядову угоду так і не було підписано. Будівництво морської нитки "Турецького потоку" планувалося почати в червні 2015 року, але цього так і не сталося.

 

Потім відносини РФ і Туреччини загострилися після того, як 24 листопада 2015 року турецький винищувач збив російський бомбардувальник Су-24. Була припинена робота міжурядової комісії з Туреччиною з торговельно-економічного співробітництва, співголовами якої є міністри енергетики двох країн і в рамках якої обговорювалися спільні енергопроекти.


"УНІАН"


Коментарі

blog comments powered by Disqus

Публікації

  • Енергетичні реформи: огляд березня 2017 року

    Проект “Збільшення впливу громадянського суспільства у моніторингу та політичному діалозі щодо реформ в енергетиці та суміжних секторах відповідно до імплементації Угоди про Асоціацію” представляє моніторинговий звіт про просування України у виконанні Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом у сферах енергетики та довкілля за березень 2017 року.

¬ всі публікації