Новини компаній

Цьогоріч "Київенерго" планує інвестувати понад 1 млрд гривен у виробництво та дистрибуцію теплової та електричної енергії

"Українська енергетика"

2016-03-23

Пріоритетами інвестиційної діяльності ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» у 2016 р. є підвищення якості, надійності та енергоефективності електро- та теплопостачання, а також рівня обслуговування клієнтів.

 

Зазначимо, що протягом 2011-2015 рр. компанія спрямувала на розвиток виробництва та дистрибуції теплової та електричної енергії понад 3,3 млрд грн, запланований обсяг інвестицій у 2016 р. становить 1,1 млрд грн.

 

Одним з найбільших досягнень компанії у 2015 р. стало забезпечення мешканців багатоповерхових будинків столиці прозорою системою обліку теплоенергії. Більше 3 тис. будинків було оснащено вузлами обліку теплоенергії, завдяки чому кияни заощадили понад 280 млн грн у порівнянні з тим, якби вони розраховувалися за нормативами (16,14 грн/кв м). Щоб забезпечити лічильниками тепла всі будинки у своїй зоні відповідальності (75% житлового фонду ), цього року компанія встановить ще близько 2,5 тис. приладів загальною вартістю 140 млн грн. Це обладнання українських виробників («Ергомера», «Семпал») і європейських (Multical, Axis, Landis&Gyr). У середньому вартість одного вузла обліку складає близько 55 тис. грн.

 

Інформація про наявність загальнобудинкового приладу обліку у житловому будинку та плани КИЇВЕНЕРГО з його встановлення розміщена на веб-сервісі "Карта теплолічильників" сайту для клієнтів компанії (http://www.kyivenergo.ua/te-home/karta_lichylnykiv).

 

На підвищення енергоефективності виробництва електроенергії і тепла в 2015 р. були націлені такі проекти КИЇВЕНЕРГО, як:

 

· встановлення гідромуфт живильного електронасоса на ТЕЦ-6, СТ №1, СТ «Позняки», РК «Воскресенка» та насосній станції №3 (це обладнання дозволяє економити електроенергію);

 

· встановлення теплоутилізатора в котельні за адресою вул. Набережно-Корчуватська, 84 (за рахунок цього підвищилось ККД котла, зменшились витрати природного газу та викиди забруднюючих речовин в атмосферу);

 

· реалізація другого етапу комплексної програми модернізації Заводу «Енергія» (ремонт котлоагрегату №4 та електрофільтра із заміною поверхні нагріву, зовнішніх трубопроводів, водяного економайзера, відновленням обмурівки та теплоізоляції);

 

· початок промислової експлуатації перетинки між Заводом «Енергія» та СТ «Позняки» (завод постачає теплоенергію з альтернативних джерел в обсягах, достатніх для забезпечення взимку опаленням та гарячою водою мешканців 200 багатоповерхівок).

 

Окрім цього, у 2015 р. КИЇВЕНЕРГО було реалізовано кілька проектів, важливих з точки зору підвищення якості обслуговування клієнтів. Зокрема, реагуючи на інформаційний попит з боку клієнтів, компанія запропонувала їм зручний спосіб отримання консультацій – мобільні (виїзні) центри обслуговування в густонаселених спальних районах. Також компанія продовжила створення веб-сервісів для клієнтів та нових послуг: в минулому році було запроваджено онлайн-передачу показань лічильників гарячої води, розпочато надання клієнтам послуг з енергоаудиту тощо. За результатами 2015 року 57% киян вже оплачують послуги з електропостачання за рахунками замість абонкнижок із самостійним заповненням.

 

В поточному році КИЇВЕНЕРГО продовжить впроваджувати кращі європейські практики клієнтоорієнтованості. У планах – переведення всіх киян на рахунки з електроенергії, опалення та гарячого водопостачання, вдосконалення роботи контакт-центру 15-88, впровадження інструментів самообслуговування на сайті для клієнтів www.kyivenergo.ua, продовження практики виїзного обслуговування, що успішно зарекомендувала себе в минулому році.

"Українська енергетика"


Коментарі

blog comments powered by Disqus

Публікації

  • Тижневий аналітичний звіт: 15-21 травня 2017 року

    У цьому випуску: - Чи вирішується криза поставок дефіцитного вугілля в Україну? - Скільки вже втратив "Газпром" через порушення антимонопольного законодавства? - Які фактори сприяють зловживанням з боку гравців ринку?

¬ всі публікації