Публікації

Тижневий аналітичний звіт: 31 жовтня - 6 листопада 2016 року

"Українська енергетика", DiXi Group

2016-11-07

У цьому випуску: - Що може означати рішення ЄС щодо газопроводу OPAL; - Які кроки потрібні, щоб швидко наростити видобуток газу в Україні; - Які стимули уряд хоче використати для втримання вуглепрому від розвалу; - Чи буде вирішено боргову ситуацію в житлово-комунальній сфері; - Які питання в галузі "зеленої" енергетики викликають занепокоєння інвесторів та партнерів України.

Тижневий аналітичний продукт – «картинка» основних подій тижня в енергетичному секторі як України, так і за кордоном. Важливі тенденції, ключові заяви політиків та компаній в сфері газу, нафти, електроенергетики, відновлювальної енергетики та житлово-комунального господарства. Максимальний об’єм відбірної інформації всього на кількох сторінках.

Повний текст матеріалу надається на платній основі.
Вартість матеріалу: 300 грн.

У разі виникнення запитань звертайтеся: uaenergy@gmail.com
ukrpays.com

Публікації

  • Енергетичні реформи: огляд березня 2017 року

    Проект “Збільшення впливу громадянського суспільства у моніторингу та політичному діалозі щодо реформ в енергетиці та суміжних секторах відповідно до імплементації Угоди про Асоціацію” представляє моніторинговий звіт про просування України у виконанні Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом у сферах енергетики та довкілля за березень 2017 року.

¬ всі публікації