Публікації

"Північний потік 2: аналіз законодавства та політики"

"Українська енергетика", DiXi Group

2016-12-02

Член Атлантичної Ради, професор Алан Райлі у спеціалізованій доповіді, присвяченій проблематиці "Північного Потоку-2", розібрав основні юридичні проблеми проекту.

 

Зокрема, автор доводить, що до планованого газопроводу має застосовуватися енергетичне право ЄС, а отже, "Газпром" не може залишатися одночасно постачальником газу до Європи і контролювати "Північний Потік-2". Також професор Райлі доводить, що чинна політика органів ЄС стосовно цього проекту не відповідає принципам, закладеним самими європейськими інституціями.

 

Опубліковано як спеціальну доповідь аналітичного центру CEPS (№ 151, листопад 2016 року).

 

Переклад на українську здійснено аналітичним центром DiXi Group в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів України, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.

 

Завантажити матеріал можна за посиланням.

 

"Українська енергетика", DiXi Group


Коментарі

blog comments powered by Disqus

Публікації

  • Тижневий аналітичний звіт: 13-19 березня 2017 року

    У цьому випуску: - Що змусить операторів ТЕС знайти шляхи диверсифікації поставок антрациту? - Чи мають реальний вплив зусилля ОПЕК з контролю видобутку нафти? - Що дозволить спростити роботу інвесторів на газовому ринку?

¬ всі публікації