Публікації

"Північний потік 2: аналіз законодавства та політики"

"Українська енергетика", DiXi Group

2016-12-02

Член Атлантичної Ради, професор Алан Райлі у спеціалізованій доповіді, присвяченій проблематиці "Північного Потоку-2", розібрав основні юридичні проблеми проекту.

 

Зокрема, автор доводить, що до планованого газопроводу має застосовуватися енергетичне право ЄС, а отже, "Газпром" не може залишатися одночасно постачальником газу до Європи і контролювати "Північний Потік-2". Також професор Райлі доводить, що чинна політика органів ЄС стосовно цього проекту не відповідає принципам, закладеним самими європейськими інституціями.

 

Опубліковано як спеціальну доповідь аналітичного центру CEPS (№ 151, листопад 2016 року).

 

Переклад на українську здійснено аналітичним центром DiXi Group в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів України, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.

 

Завантажити матеріал можна за посиланням.

 

"Українська енергетика", DiXi Group


Коментарі

blog comments powered by Disqus

Публікації

  • Енергетичні реформи: огляд березня 2017 року

    Проект “Збільшення впливу громадянського суспільства у моніторингу та політичному діалозі щодо реформ в енергетиці та суміжних секторах відповідно до імплементації Угоди про Асоціацію” представляє моніторинговий звіт про просування України у виконанні Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом у сферах енергетики та довкілля за березень 2017 року.

¬ всі публікації