Публікації

Тижневий аналітичний звіт: 5 - 11 грудня 2016 року

"Українська енергетика", DiXi Group

2016-12-13

У цьому випуску: - Чи завершать в ЄС розслідування проти "Газпрому" цього року; - Що роблять країни, які виступили проти рішення Єврокомісії щодо газопроводу OPAL; - Наскільки критично для України відновлення прямих поставок газу з Росії; - Як складається співпраця українських газових компаній з європейськими; - Чи збираються в уряді суттєво змінювати підходи до формування тарифів; - Яка ситуація реформа ринку електроенергії в Україні.

Тижневий аналітичний продукт – «картинка» основних подій тижня в енергетичному секторі як України, так і за кордоном. Важливі тенденції, ключові заяви політиків та компаній в сфері газу, нафти, електроенергетики, відновлювальної енергетики та житлово-комунального господарства. Максимальний об’єм відбірної інформації всього на кількох сторінках.

Повний текст матеріалу надається на платній основі.
Вартість матеріалу: 300 грн.

У разі виникнення запитань звертайтеся: uaenergy@gmail.com
ukrpays.com

Публікації

  • Тижневий аналітичний звіт: 13-19 березня 2017 року

    У цьому випуску: - Що змусить операторів ТЕС знайти шляхи диверсифікації поставок антрациту? - Чи мають реальний вплив зусилля ОПЕК з контролю видобутку нафти? - Що дозволить спростити роботу інвесторів на газовому ринку?

¬ всі публікації