Публікації

Тижневий аналітичний звіт: 23 - 29 січня 2017 року

"Українська енергетика", DiXi Group

2017-01-31

У цьому випуску: - Яка динаміка з запасами нафти в Україні; - Яке нововведення може чекати на імпортерів газу до ЄС вже з літа; - Чого очікують від санкцій проти Росії; - Які ризики виникають на газовому ринку України; - Як обіцяють врегулювати доступ до електромереж в Україні; - Чим загрожує відсутність видимих зрушень в реформах.

Тижневий аналітичний продукт – «картинка» основних подій тижня в енергетичному секторі як України, так і за кордоном. Важливі тенденції, ключові заяви політиків та компаній в сфері газу, нафти, електроенергетики, відновлювальної енергетики та житлово-комунального господарства. Максимальний об’єм відбірної інформації всього на кількох сторінках.

Повний текст матеріалу надається на платній основі.
Вартість матеріалу: 300 грн.

У разі виникнення запитань звертайтеся: uaenergy@gmail.com
ukrpays.com

Публікації

  • Енергетичні реформи: огляд березня 2017 року

    Проект “Збільшення впливу громадянського суспільства у моніторингу та політичному діалозі щодо реформ в енергетиці та суміжних секторах відповідно до імплементації Угоди про Асоціацію” представляє моніторинговий звіт про просування України у виконанні Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом у сферах енергетики та довкілля за березень 2017 року.

¬ всі публікації