Новини

П’ять країн ЄС підтвердили чинність кодексів газорозподільних мереж для інтерконекторів

"Українська енергетика"

2017-02-15

Національні регулятори  Болгарії, Греції, Польщі, Румунії та Угорщини підписали декларацію про прийняття всіх кодексів газорозподільних мереж за Третім енергетичним пакетом на інтерконекторах між Договірними Сторонами Енергетичного Співтовариства та країнами-членами ЄС.  

 

Як зазначається на офіційному сайті Енергетичного Співтовариства, представники регуляторів-підписантів  заявили, що  вважатимуть чинним введення кодексів газорозподільних мереж і  керівних принципів, що стосуються інтерконекторів, після того, як Секретаріат Співтовариства буде повідомлений Договірною Стороною про їх запровадження. 

 

На разі країни-члени ЄС юридично зобов'язані застосовувати правила  один з одним, але не відносно інтерконекторів.

 

Європейська комісія, як очікується, запропонує перші два мережеві кодекси - на функціональну взаємодію і управління навантаженням - для затвердження Енергетичним Співтовариством в першій половині 2017. Це не перешкоджає Договірним Сторонам почати ранню добровільну реалізацію у співпраці з країнами ЄС і за сприяння Секретаріату.


Коментарі

blog comments powered by Disqus

Публікації

  • Тижневий аналітичний звіт: 15-21 травня 2017 року

    У цьому випуску: - Чи вирішується криза поставок дефіцитного вугілля в Україну? - Скільки вже втратив "Газпром" через порушення антимонопольного законодавства? - Які фактори сприяють зловживанням з боку гравців ринку?

¬ всі публікації