Новини

Якщо перевіряти "Роттердам+", то давайте перевіримо і "Баумгартен+" - Луценко

"Економічна правда"

2017-02-16

Генеральна прокуратура проведе перевірку операцій імпорту газу з Європи до України компанією "Нафтогаз України".

 

Про це заявив генпрокурор Юрій Луценко на прес-конференції у середу.

 

"Якщо ми перевіряємо, формулу "Роттердам+", то треба перевіряти і іншу формулу, ще не запам'ятав назву цього міста… "Баумгартен+", - заявив він.

 

За словами Луценка, Україна споживає газ за формулою "Баумгартен+".

 

""Нафтогаз" купує газ у європейських фірм за ціною Баумгартен плюс доставка в Україну. Тим не менш, у мене є заяви про те, що газ насправді не відходить від території України на захід далі ніж 10 км до словацької перемички. За що платиться 40 євро доставки від Австрії до України? Таку перевірку ми також проведемо", - заявив він.

 

"Поки що проведемо дослідчу перевірку, пояснення. У разі, якщо пояснення будуть невичерпними - порушимо кримінальне провадження і будемо розбиратися з цією справою", - сказав генпрокурор.

 

Раніше Луценко доручив перевірити, чи дійсно в Україні діють тарифи на вугілля, утворені без використання формули "Ротерадам плюс".

"Економічна правда"


Коментарі

blog comments powered by Disqus

Публікації

  • Тижневий аналітичний звіт: 15-21 травня 2017 року

    У цьому випуску: - Чи вирішується криза поставок дефіцитного вугілля в Україну? - Скільки вже втратив "Газпром" через порушення антимонопольного законодавства? - Які фактори сприяють зловживанням з боку гравців ринку?

¬ всі публікації