Новини

Гройсман заявив, що Україна зменшить споживання антрациту на 6 млн тонн

"Економічна правда"

2017-02-17

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявляє, що з наступного опалювального сезону Україна зменшить річне споживання антрацитового вугілля з 9 до 6 млн тонн.

 

Про це сказав прем'єр під час відвідання виставки "Agro Animal Show 2017" в Києві в п'ятниця, пише Інтерфакс-Україна.

 

"У березні місяці ми закінчуємо модернізацію одного блоку на Трипільській станції, яка буде переведена з антрацитової групи вугілля на газову, яка виробляється на підконтрольній території. Що це означає? Це означає, що на поточний рік з наступного опалювального сезону десь близько 2,5 -3 млн тонн ми вже зможемо заощадити, тобто не отримувати антрацитову групу вугілля. Це означає тільки одне: що було 9 млн тонн споживання, а буде 6 млн тонн споживання", - сказав Гройсман.

 

Він додав, що в наступному році споживання вугілля може бути зменшено ще на 2,5-3 млн тонн.

 

Раніше міністр енергетики Ігор Насалик заявив, що Україна розгляне можливість закупівлі вугілля з Південної Африки, Китаю та Австралії.

 

Як повідомлялося, 15 лютого Кабмін фактично ввів надзвичайний стан в енергетиці через зниження критичного об'єму вугілля антрацитової групи внаслідок блокади на Донбасі.

 

"Економічна правда"


Коментарі

blog comments powered by Disqus

Публікації

  • Тижневий аналітичний звіт: 15-21 травня 2017 року

    У цьому випуску: - Чи вирішується криза поставок дефіцитного вугілля в Україну? - Скільки вже втратив "Газпром" через порушення антимонопольного законодавства? - Які фактори сприяють зловживанням з боку гравців ринку?

¬ всі публікації