Новини

В США офіційно скасовано вимогу розкриття виплат для видобувних компаній

"Українська енергетика"

2017-02-17

Дональд Трамп 14 лютого підписав документи про скасування антикорупційного законодавства для енергетичних компаній. Про це повідомляє Independent.

 

За часів свого перебування в Білому домі Барак Обама запровадив ряд заходів для посилення прозорості для компаній видобувних галузей. Однією з цих вимог було розкривати їхні виплати іноземним урядам.

 

Прихильники подібних заходів обгрунтовують їх важливість зниженням можливостей для корупції, однак критики бачать в цьому лише невиправдане втручання у фінансові справи приватного сектору і накладання додаткових обмежень на ведення бізнесу.

 

Корпорація ExxonMobil була одним з найбільш запеклим критиків подібних заходів. ЇЇ,  колишній виконавчий директор Рекс Тіллерсон зараз займає посаду держсекретаря в новій президентській адміністрації,

 

Дана правова норма, названа правилом Комісії з питань цінних паперів та бірж, вступила в дію як частина Закону Додда-Френка 2010 року, що був покликаний у світлі економічної кризи реформувати фінансову галузь.

 


Коментарі

blog comments powered by Disqus

Публікації

  • Тижневий аналітичний звіт: 20 - 26 березня 2017 року

    У цьому випуску: - За яких умов стануть ефективними плани України з інвестицій у відновлювану енергетику? - Як вплине переорієнтація імпорту на макроекономічне прогнозування? - Які антикорупційні ініціативи заслуговують на особливу увагу влади?

¬ всі публікації