Новини

Щоденник "зелених експедицій". День третій

"Українська енергетика"

2017-03-02

Ідея  проведення “зелених експедицій" груп активістів, журналістів та законотворців по різних куточках України з відвідуванням енергетичних об'єктів спала на думку депутату Олексію Рябчину та його колегам з міжфракційного депутатського об’єднання “Зелена енергія змін", яке буде займатися просуванням в парламенті «зелених» ініциатив. Учасники відвідують енергетичні об'єкти Донецької, Запорізької та Дніпропетровської областей. Поїздка відбулась за рахунок фінансування членами МФО "Зелена енергія змін" та внесків інших учасників проекту "Зелена експедиція". Ігор Мошенець з DiXi Group веде прямий репортаж. Фото надані МФО "Зелена енергія змін".

 

Третій день експедиції виявився найбільш «зеленим»- учасники відвідали вітрову та сонячну електростанції. Але давайте про все по черзі.

 

Ботієвська вітроелектростанція

 

Вітрова електростанція в селі Ботієво Приазовського району Запорізької області - найбільша зі станцій даного типу в Україні та одна з найбільших у всій Східній Європі. Даний об'єкт потужністю 200 МВт було збудовано за кошти Wind Power, дочірньої компанії ДТЕК. Реалізація подібних проектів - завдання не з легких, яскравою ілюстрацією чого і є історія будівництва. 

 

 

На підготовчому етапі найняті фахівці із німецької компанії  WindGuard мали визначити найбільш сприятливе місце в регіоні для побудови ВЕС. Для цього за проміжок часу в три роки було здійснено близько 500 млн замірів, і для формування повнішої картини бралися дані українських метеослужб,. Після обрання ділянки на території лісосмуги її було взято в оренду на 49 років. Автором проекту ВЕС став запорізький архітектор Віктор Лукашов.

 

Зведення об'єктів станції відбувалось у два підходи - у 2012 та 2013 роках. Всього було побудовано 65 вітрових установок, кожна потужністюв 3 МВт. Проектування було найскладнішою частиною завдання з огляду на чималі габарити: одна така установка важить 400 тонн, висота башти становить 94 метри, а довжина лопастей - 55 м. До того ж, аби конструкуція подібних розмірів трималась, має бути збудований відповідний фундамент. У випадку Ботієвської ВЕС 16 залізних паль  закладали на глибину до 18-26 метрів, а після цього зварена арматура заливалась бетоном.

 

Працівники ВЕС, що проводили нам екскурсію, порівняли загальну довжину вітрових установок разом з фундаментом із висотою Кельнського собору в Німеччині. Для транспортування окремих деталей вітрових установок використовувалось до 29 вантажівок, а саме проектування здійснювалось двома кранами. Цікаво те, що кабелі закладались в землю на глибину до двох метрів за кільцевою схемою електропостачання. Її головною перевагою є те, що, у випадку виведення з ладу одного із кабелів, електропостачання не переривається, а перемикається на інші кабелі, допоки на пошкодженому не будуть усунені неполадки. Саме ж перемикання потоків електроенергії здійснюється зображеними нижче установками, які одночасно поєднують перемикачі, роз'єднювачі і заземлювачі.

 

 

Турбіни ВЕС були розроблені датською компанією Vestas, їх термін використання становить двадцять років, однак модель, використана в Ботієво, достатньо нова, оскільки найстарішим її зразкам усвіті лише по сім-вісім років. За станом установок слідкує спеціальна сервісна бригада кількістю 18 осіб. Це українські фахівці, яким за кошти ДТЕК спеціально проходили тритижневі теоретичні курси в Данії та Німеччині.  За словами одного із працівників компанії, тільки на початкових етапах проектування вітрових турбін, коли ще був дефіцит вітчизняних фахівців із досвідом проведення аналогічних робіт, до проектування залучалися німці, австрійці та болгари, однак зараз персонал ВЕС повнісю вітчизняний.

Всього у Ботієвську ВЕС було вкладено 345 млн євро інвестицій.

Технологічні особливості "вітряків" дозволяють генерувати електроенергію, починаючи від швидкості вітру 3 м/с. Найсприятливіший календарний період для роботи ВЕС - від пізньої осені до ранньої весни. З огляду на це, ремонтні та профілактичні роботи намагаються переносити на літо, щоб це якомога менше впливало на продуктивність цього енергетичного об'єкту.

Як розповіли нам представники персоналу ВЕС, функціонування дозволяє зекономити 730 тис тонн вуглецевих викидів на рік, - це забруднення  співставне з викидами 450 тис автомобілів. За двадцятирічний термін своєї експлуатації ВЕС може дозволити також зекономити 6 млн тонн вугілля.Окрім економії, інша перевага Ботієвської ВЕС - відсутність шкідливого впливу на екологію. За словами працівників ВЕС, звіти контрольних та наукових установ різних рівнів підтверджують відсутність негативного шумового впливу, забруднення вод чи навантаження на флору та фауну. Наприклад, екологічна організаця "Лагуна" моніторить поведінку птахів на даній локальній місцевості і у своїх звітах підтверджує, що ВЕС не завдає шкоди популяціям птахів.

 

Ботієвська ВЕС працює по "зеленому тарифу," продукуючи на рік 608 млн кВт*год. До основного складу працівників станцї належить 21 людина, однак разом з працівникаси аутсорсингових клінінгових та охоронний компаній, а також вже згаданих працівників сервісних служб, загальна кількість персоналу на об'єкті становить близько 60 людей.

 

Токмацька сонячна електростанція

 

Після обіду ми відвідали село Нове Токмацького району Запорізької області, де компанія "Токмак Солар Енерджі" збудувала сонячну електростанцію.  Фірма була заснована в 2011 році, і вже через рік їй вдалося запустити пілотний проект потужністю 1,5 МВт, а до кінця 2013 року потужності сонячної станції становили 10 МВт. Електроенергію підприємство теж продає за «зеленим»тарифом. Всього його потреби обслуговує 15 працівників.

 

 

Гордістю компанії є її власна розробка - сонячний трекер (TSE tracker system) . По суті, це є системою спостереження за сонцем, що рухається у вертикальному та горизонтальному напрямках, щоб ухопити якомога більше сонячних променів протягом дня. Унікальність розробки в тому, що вона досягає результату лише з використанням одного мотору, тоді як класичним моделям їх було необхідно два.

Міжнародне співробітництво "Токмак Солар Енерджі" добре розвинене.  Керівництво компанії бере участь у щорічних конференціях в німецькому Мюнхені, де обговорюються найостанніші технологічні новинки галузі. "Токмак Солар Енерджі" є партнером та виступає офіційним дистриб'ютором в Україні продукції двох великих світових компаній: японської Sharp, що спеціалізується на виготовленні обладнання для фотовольтаїки, та австрійської Fronius, яка виробляє інвертори, що безпосередньо і перетворюють сонячну енергію на електричну.

 

Нам презентували Fronius Solar Battery - модель, яка легко може вирішити проблему енергетичної залежності, наприклад, котеджу, однак з огляду на її чималу ринкову вартість ( 10 тис. євро) наряд чи здобуде широке поширення в нашій країні.

Серед проблем, які заважають розвитку галузі Олександр Дяченко назвав труднощі з підключенням до мережі, неможливість забезпечитити для всіх однакові правила гри, малу обізнаність серед населення в тематиці енергозбереження та надмірну забюрократизованість та корупціогенність митниці, що створює додаткові проблеми для компаній, які працюють на іноземному обладнанні.

 

 Після токмацької енергостанції наша група поїхала на ночівлю до Запоріжжя, де мала добряче відпочити перед завершальним днем експедиції.

 

Далі буде…

 

Ігор Мошенець для «Української енергетики»


Коментарі

blog comments powered by Disqus

Публікації

  • Енергетичні реформи: огляд березня 2017 року

    Проект “Збільшення впливу громадянського суспільства у моніторингу та політичному діалозі щодо реформ в енергетиці та суміжних секторах відповідно до імплементації Угоди про Асоціацію” представляє моніторинговий звіт про просування України у виконанні Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом у сферах енергетики та довкілля за березень 2017 року.

¬ всі публікації