Новини

НКРЕКП схвалила Інвестиційну програму "Укренерго" на цей рік

"Укренерго"

2017-03-15

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг схвалила Інвестиційну програму Державного підприємства «Національна енергетична компанія «Укренерго» на 2017 рік у сумі 3 241 030 тис. грн (без урахування ПДВ) за такими джерелами фінансування:

 

Амортизаційні відрахування - 962 720 тис. грн.


Крім того, амортизаційні відрахування Держенергонагляду - 3 627 тис. грн.


Прибуток на капітальні інвестиції - 954 978 тис. грн.


​Інший дохід - 22 202 тис. грн.


Кредитні кошти - 1 297 503 тис. грн.


Коментуючи Інвестпрограму, голова Укренерго Всеволод Ковальчук зазначив, що вона була сформована із врахуванням нової технічної та інвестиційної політики Компанії, а також стратегічного 10-річного плану розвитку ОЕС України, який готується до затвердження.


Ключовий принцип Інвестпрограми на поточний рік - мінімальне навантаження на тариф Укренерго. «В основному маємо намір спрямувати кошти на добудову вже розпочатих проектів. Є лише один дуже важливий виняток - підстанція 500/220 кВ "Кремінська" з повітряною лінією 220 кВ Кремінська - Ювілейна, будівництво якої є стратегічним, оскільки забезпечить надійне енергопостачання півночі Луганської області, - зазначив В.Ковальчук. - Маючи затверджену Інвестпрограму і джерела фінансування, ми зможемо почати будівництво даного об'єкта цього року. Плануємо завершити його до кінця третього кварталу наступного року».

 

Повна вартість реалізації проекту становить 1,8 мільярда гривень.

 

Інвестиційна програма ДП „НЕК „Укренерго" на 2017 рік також передбачає фінансування будівництва підстанції 330/110/35 кВ "Західна" із заходами повітряних ліній 330 кВ; ПЛ 750 кВ Запорізька АЕС-Каховська з підстанцією 750 кВ "Каховська" та заходами ПЛ 330 кВ, встановлення другого АТ на ПС 750 кВ «Київська» із заходами ПЛ 330 кВ ЧАЕС - Сєвєрна, робіт з реконструкції та технічного переоснащення об'єктів магістральних ліній електропередачі, виконання проектних робіт наступних періодів, придбання засобів диспетчерсько-технологічного управління, систем обліку та приладів вимірювання та інших заходів.​​

"Укренерго"


Коментарі

blog comments powered by Disqus

Публікації

  • Енергетичні реформи: огляд березня 2017 року

    Проект “Збільшення впливу громадянського суспільства у моніторингу та політичному діалозі щодо реформ в енергетиці та суміжних секторах відповідно до імплементації Угоди про Асоціацію” представляє моніторинговий звіт про просування України у виконанні Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом у сферах енергетики та довкілля за березень 2017 року.

¬ всі публікації