Новини

Україні треба впровадити ринок газу та реформу енергоефективності - Зубко

"УП"

2017-03-17

Віце-прем'єр Геннадій Зубко розповів, які кроки треба зробити, аби зменшити споживання і витрати населення на природний газ.

 

Про це йшла мова під час його виступу на "Годині питань до уряду" у Верховній Раді в п'ятницю.

 

За словами Зубка, перше, що треба зробити для цього Україні, - це створити конкурентний ринок газу, щоб ціни на паливо не диктувала одна монопольна компанія. Другий крок – реформа енергоефективності, яка дозволить зменшити споживання газу населенням.

 

Віце-прем'єр-міністр зазначив, що для досягнення цих цілей мають бути ухвалені наступні закони: "Про особливості здійснення права власності у будинку", "Про житлово-комунальні послуги" (№1581-д), "Про фонд енергоефективності" (№5598), "Про енергоефективність будівель" (4941) та "Про комерційний облік" (№4901).

 

Також, продовжив віце-прем'єр, нові норми створять інструменти, які дозволять споживачам контролювати якість послуги, а підприємства теплокомуненерго виведуть із скрутного становища.

 

"УП"


Коментарі

blog comments powered by Disqus

Публікації

  • Тижневий аналітичний звіт: 13-19 березня 2017 року

    У цьому випуску: - Що змусить операторів ТЕС знайти шляхи диверсифікації поставок антрациту? - Чи мають реальний вплив зусилля ОПЕК з контролю видобутку нафти? - Що дозволить спростити роботу інвесторів на газовому ринку?

¬ всі публікації