Новини

В українських ПСГ залишилося 8,1 млрд кубометрів

"УНІАН"

2017-03-20

Запаси природного газу в українських підземних сховищах газу (ПСГ) з 11 по 18 березня скоротилися на 0,7%, або на 55 мільйонів кубометрів, - до 8,137 мільярда кубометрів з 8,192 мільярда кубометрів.

 

Про це свідчать дані оператора газотранспортної системи України держкомпанії "Укртрансгаз".

 

За даними компанії, 18 березня зі сховищ відібрано 7,5 мільйона кубометрів газу. Закачування газу не здійснювалася.

 

Як повідомляв УНІАН, у вересні 2016 року уряд затвердив графік підготовки України до опалювального сезону, а також визначило обсяги запасів палива для забезпечення споживачів теплом і електроенергією.

 

В опалювальний сезон 2016-2017 років Україна увійшла з запасами "блакитного" палива на рівні 14,7 мільярда кубометрів. 13 березня "Укртрансгаз" повідомив, що Україна припинила відбір газу зі сховищ і почала його закачування в режимі 4,5 мільйона кубометрів на добу.

"УНІАН"


Коментарі

blog comments powered by Disqus

Публікації

  • Енергетичні реформи: огляд березня 2017 року

    Проект “Збільшення впливу громадянського суспільства у моніторингу та політичному діалозі щодо реформ в енергетиці та суміжних секторах відповідно до імплементації Угоди про Асоціацію” представляє моніторинговий звіт про просування України у виконанні Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом у сферах енергетики та довкілля за березень 2017 року.

¬ всі публікації