Новини

ЄБРР хоче збільшити інвестиції в Україну

"Економічна правда"

2017-03-20

Директор Європейського банку реконструкції і розвитку в Україні Шевкі Аджунер розраховує на збільшення інвестицій банку в реалізацію проектів в Україні в 2017 році до 1 млрд євро.

 

Про це він сказав у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" в Києві в понеділок.

 

"За попередні два роки ми здійснили інвестування в сумі 2,2 млрд євро загалом, що становить близько 1 млрд євро на рік, тому я очікую, що цього року ми збільшимо рівень інвестицій до цієї суми", - сказав він.

 

Аджунер уточнив, що в 2016 році інвестиції ЄБРР в Україну становили близько 600 млн євро, причиною чого стала політична нестабільність в Україні на початку 2016 року.

 

Директор ЄБРР в Україні зазначив, що на 2017 рік банка має досить серйозний портфель для інвестування, і на обсяг таких інвестицій не повинна вплинути ситуація на Донбасі.

 

Зокрема, за його словами, ЄБРР у 2017 році має намір інвестувати у будівництво метро в Харкові, розвиток електромереж України, загалом в енергетичну сферу, а також профінансувати кілька проектів, пов'язаних із портовою індустрією в Україні.

 

"Економічна правда"


Коментарі

blog comments powered by Disqus

Публікації

  • Енергетичні реформи: огляд березня 2017 року

    Проект “Збільшення впливу громадянського суспільства у моніторингу та політичному діалозі щодо реформ в енергетиці та суміжних секторах відповідно до імплементації Угоди про Асоціацію” представляє моніторинговий звіт про просування України у виконанні Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом у сферах енергетики та довкілля за березень 2017 року.

¬ всі публікації