Новини

З 2018 року Siemens хоче випускати бюджетні міські електромобілі

"EcoTown"

2017-03-20

Група студентів шведських університетів, які зібрали $ 1.3 млн. на створення двомісного електромобіля, привернули увагу німецького концерну Siemens. Днями вони заявили про намір вже з 2018 року спільно випускати щороку по 50 тисяч бюджетних міських електрокарів, пише Gadgetsnow.

 

Студентський стартап Uniti Sweden розробив 400-кілограмовий електромобіль L7e з композитних матеріалів, який оснащений електродвигуном потужністю 15 кВт і може розвивати максимальну швидкість 130 км/год. Запас ходу електрокара – 150 км.

 

Новинку планують презентувати наприкінці 2017 року, а перші поставки заплановані на початок 2019 року. Електромобіль коштуватиме близько $ 22 тисяч, тоді як в Швеції ціна Smart з електродвигуном щонайменше $ 23 тисячі.

 

Генеральний директор стартапу Льюїс Хорн говорить, що спіробітництво з Siemens дасть змогу не тільки розробити екологічний автомобіль, але і виробляти його без шкоди для навколишнього середовища у великих обсягах.

 

Амбіції студентського стартапу проявляються в період великої активності на стику традиційного автопрому і сфери високих технологій, коли багато старих і нових компаній розробляють екологічні автівки, напівавтономні системи управління і повністю безпілотні авто.

"EcoTown"
 


Коментарі

blog comments powered by Disqus

Публікації

  • Енергетичні реформи: огляд березня 2017 року

    Проект “Збільшення впливу громадянського суспільства у моніторингу та політичному діалозі щодо реформ в енергетиці та суміжних секторах відповідно до імплементації Угоди про Асоціацію” представляє моніторинговий звіт про просування України у виконанні Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом у сферах енергетики та довкілля за березень 2017 року.

¬ всі публікації