Новини

У Херсонській області планують збудувати геліоелектростанцію

"EcoTown"

2017-03-20

В Іванівському районі Херсонської області мають намір побудувати геліоелектростанцію, яка збиратиме сонячну теплову енергію.

 

Станцію, яка працюватиме 24 години на добу, планує звести компанія "Рендж Татарбунари", передає Uapress.info.

 

Як зазначає голова Іванівської РДА Сергій Довбня, геліоелектростанція будуватиметься з 2017 по 2020 рр.

 

ТОВ "Рендж Татарбунари" - дочірня структура компанії Рендж Девелопмент, яка сьогодні працює на ринку ВДЕ в Україні, Вірменії та Казахстані, готова інвестувати у проект 10-12 млн євро.

 

Сьогодні портфель діючих електростанцій Рендж Девелопменту має загальну потужність приблизно 46 МВт на додаток до девелоперського портфелю сумарною потужністю понад 200 МВт сонячних і вітряних електростанцій. Компанія не тільки інвестує власні кошти, але й співпрацює з міжнародними фінансовими установами, зокрема з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР), Європейським інвестиційним банком (ЄІБ), а також з Фондом Чистих Технологій.

 

Рендж Девелопмент має п'ять "дочок" у Вінницькій області: ТОВ "Грін Агро Сервіс", "Праймвуд", «Рендж Бершадь», "Рендж Томашпіль", "Рендж Тросятянець" і чотири в Одеській області: ТОВ "Рендж Ізмаїл", "Рендж Татарбунари", "Рендж Сарата" і "Рендж Арциз".

"EcoTown"
 


Коментарі

blog comments powered by Disqus

Публікації

  • Енергетичні реформи: огляд березня 2017 року

    Проект “Збільшення впливу громадянського суспільства у моніторингу та політичному діалозі щодо реформ в енергетиці та суміжних секторах відповідно до імплементації Угоди про Асоціацію” представляє моніторинговий звіт про просування України у виконанні Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом у сферах енергетики та довкілля за березень 2017 року.

¬ всі публікації