Публікації

Тижневий аналітичний звіт: 3 - 9 квітня 2017 року

"Українська енергетика", DiXi Group

2017-04-11

У цьому випуску: - Як теплова генерація готується до літнього піку споживання? - Як європейські країни пручаються російським газовим проектам? - Що є головним стимулом для української влади при прийнятті реформаторських рішень? - Що може стати стимулом для активнішого розвитку "зеленої" генерації в країні?

Тижневий аналітичний продукт – «картинка» основних подій тижня в енергетичному секторі як України, так і за кордоном. Важливі тенденції, ключові заяви політиків та компаній в сфері газу, нафти, електроенергетики, відновлювальної енергетики та житлово-комунального господарства. Максимальний об’єм відбірної інформації всього на кількох сторінках.

Повний текст матеріалу надається на платній основі.
Вартість матеріалу: 300 грн.

У разі виникнення запитань звертайтеся: uaenergy@gmail.com
ukrpays.com

Публікації

  • Енергетичні реформи: огляд березня 2017 року

    Проект “Збільшення впливу громадянського суспільства у моніторингу та політичному діалозі щодо реформ в енергетиці та суміжних секторах відповідно до імплементації Угоди про Асоціацію” представляє моніторинговий звіт про просування України у виконанні Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом у сферах енергетики та довкілля за березень 2017 року.

¬ всі публікації