Новини

Індія готова вкладати гроші в українську "зелену" енергетику

"Економічна правда"

2017-04-18

Міністерство енергетики й вугільної промисловості заявляє, що Індія зацікавлена в інвестуванні в альтернативну енергетику в Україні.

 

Про це сказано в повідомленні прес-служби Міненерго.

 

Зазначається, що 14 квітня відбулося засідання під головуванням заступника міністра енергетики Наталії Бойко, на якому були присутні посол Індії в Україні Манодж Кумар Бхарті та потенційні інвестори.

 

Учасники заходу обговорили можливості обміну досвідом і подальше співробітництво.

 

"Індійська сторона заявила про наявність можливостей і зацікавленість у співробітництві. Зокрема, є багато представників, які хочуть інвестувати в альтернативну енергетику України", - сказано в повідомленні.

 

Зазначається, що важливим моментом співробітництва є робота з оформлення документів і дозволів, щоб інвестори могли швидше почати реалізацію проектів.

 

За підсумками зустрічі сторони заявили про готовність вивчити стратегічні плани в енергетиці й перейти до наступного етапу співробітництва.

 

Нагадаємо, Укргазбанк почав надавати фізичним особам кредити на купівлю і встановлення "домашніх" сонячних електростанцій, сонячних колекторів та теплових насосів під 0,01% річних.

 

"Економічна правда"


Коментарі

blog comments powered by Disqus

Публікації

  • Енергетичні реформи: огляд березня 2017 року

    Проект “Збільшення впливу громадянського суспільства у моніторингу та політичному діалозі щодо реформ в енергетиці та суміжних секторах відповідно до імплементації Угоди про Асоціацію” представляє моніторинговий звіт про просування України у виконанні Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом у сферах енергетики та довкілля за березень 2017 року.

¬ всі публікації