Новини

Нафта дорожчає через дані про зниження її запасів у США

"Економічна правда"

2017-04-20

Нафта дорожчає в четвер на тлі даних статистики від міненерго США щодо скорочення запасів "чорного золота" в країні.

 

Про це свідчать дані торгів, передає "Прайм".

 

Станом на 8:19 вартість червневих ф'ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent зростала на 0,40% - до 53,14 долара за барель. Ціна червневих ф'ючерсів на нафту марки WTI піднімалася на 0,31% - до 51,01 долара за барель.

 

Комерційні запаси нафти в США за тиждень знизилися на 1 мільйон барелів, або на 0,2% - до 532,3 мільйона барелів. При цьому експерти очікували більшого зниження - на 1,47 мільйона барелів, або на 0,28%, до 531,93 мільйона барелів.

 

Стримало подорожчання нафти збільшення запасів бензину в країні. Індикатор зріс на 1,5 мільйона барелів, або на 0,7% - до 237,7 мільйона барелів.

 

Аналітики очікували зниження показника на 2 мільйони барелів. Експерти відзначають, що зростання запасів бензину нетипове для даного сезону.

 

"Економічна правда"


Коментарі

blog comments powered by Disqus

Публікації

  • Енергетичні реформи: огляд березня 2017 року

    Проект “Збільшення впливу громадянського суспільства у моніторингу та політичному діалозі щодо реформ в енергетиці та суміжних секторах відповідно до імплементації Угоди про Асоціацію” представляє моніторинговий звіт про просування України у виконанні Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом у сферах енергетики та довкілля за березень 2017 року.

¬ всі публікації