Новини

"Укрнафта" хоче збільшити свою інвестиційну програму до 2,5 млрд гривень

"Економічна правда"

2017-04-21

"Укрнафта" планує збільшити свою інвестиційну програму до 2,5 мільярда гривень, інвестуючи всі кошти, отримані від зниження рентної плати на нафту.

 

Про це повідомила прес-служба компанії.

 

Як наголошується, більша частина інвестицій буде спрямована на буріння і видобуток для підтримки і модернізації основних виробничих систем, зокрема заміну зношених труб, капітальний ремонт свердловин.

 

Крім того, компанія планує збільшити свої інвестиції в буріння, роздрібну торгівлю та ІТ-системи. Однак виконання інвестиційної програми буде залежати також від позиції фіскальних органів щодо механізму погашення податкової заборгованості, стверджують в Укрнафті.

 

Також компанія повідомила, що завершує низку тендерів на закупівлю насосного обладнання для оновлення існуючого парку установок електроцентробіжних насосів .

 

Компанія зазначає, що заміна насосного обладнання дозволить Укрнафті стабілізувати обсяги видобутку в умовах обмеженого фінансування. Компанія вважає, що такі інвестиції є критично необхідними для забезпечення базових виробничих потреб, безпеки праці та безаварійної роботи устаткування, а також стабільних податкових надходжень.

 

Нагадаємо, 20 грудня 2016 року Верховна Рада ухвалила законопроект №5132, згідно з яким імпорт всіх зріджених газів крім природного і газойлів в якості сировини для виробництва етилену в Україні буде звільнений від сплати акцизу.

 

"Економічна правда"


Коментарі

blog comments powered by Disqus

Публікації

  • Енергетичні реформи: огляд березня 2017 року

    Проект “Збільшення впливу громадянського суспільства у моніторингу та політичному діалозі щодо реформ в енергетиці та суміжних секторах відповідно до імплементації Угоди про Асоціацію” представляє моніторинговий звіт про просування України у виконанні Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом у сферах енергетики та довкілля за березень 2017 року.

¬ всі публікації