Новини

Через негоду знеструмлено 368 населених пунктів у шести областях

"Укрінформ"

2017-04-21

Внаслідок погіршення погодних умов залишаються знеструмленими 368 населених пунктів у шести областях України.

 

Про це повідомляє прес-служба ДСНС. 

 

«Станом на 14:00 21 квітня залишаються знеструмленими 368 населених пунктів у шести областях, а саме: Одеській - 278 н.п., Миколаївській - 14 н.п., Харківській - 17 н.п., Дніпропетровській - 46 н.п., Кіровоградській - 9 н.п., Херсонській - 3 н.п. та Запорізькій - 1 н.п. Бригадами обленерго продовжуються роботи по відновлюванню електропостачання населених пунктів», - йдеться у повідомленні.

 

На дорогах державного, регіонального значення, заторів не зафіксовано. У зв'язку з погіршенням погодних умов з 19 год. 20 квітня введено заборону руху для вантажних та великогабаритних автомобілів на ділянці дороги Київ-Одеса (308-464 кілометр). 

 

Обмежень руху транспортних засобів на інших автомобільних дорогах немає.

 

Через налипання мокрого снігу та шквальний вітер зафіксовано падіння близько 2 тис. 900 дерев у Харківській, Запорізькій та Дніпропетровській областях. Внаслідок падіння дерева 18 квітня у м. Новоросійськ Дніпропетровської області від отриманих травм у лікарні померла жінка 1957 р.н.

 

Вживаються заходи з відновлення електропостачання, розчистки автомобільних доріг та розпилювання повалених дерев у населених пунктах.

 

До ліквідації наслідків негоди залучено 2 тис. 232 чол. та 587 од. тех., у тому числі від ДСНС 219 одиниць техніки та 652 чоловік особового складу.
 

Ситуація перебуває на контролі ДСНС.

 

"Укрінформ"


Коментарі

blog comments powered by Disqus

Публікації

  • Енергетичні реформи: огляд березня 2017 року

    Проект “Збільшення впливу громадянського суспільства у моніторингу та політичному діалозі щодо реформ в енергетиці та суміжних секторах відповідно до імплементації Угоди про Асоціацію” представляє моніторинговий звіт про просування України у виконанні Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом у сферах енергетики та довкілля за березень 2017 року.

¬ всі публікації